TV do 4000zł

Frex

New member
Witam,

Chciałbym kupić tv do 4000 zł. Zastanawiałem się jak na razie miedzy tymi tv:
Panasonic TX-P50S20E
Panasonic TX-P50G20E (kosztuje trochę więcej niż 4tyś złotych, ale myślę że jest wart wydania kilkuset złotych więcej)
Samsung PS50C550
Samsung PS50C6500
oczywiście to tylko moje propozycje, dlatego jeśli to jakieś słabe tv to nawet się nimi nie sugerujcie.

Sugerowałem się głównie "cyferkami" jak w przypadku Panasonic TX-P50G20E (kontrast 5 000 000:1) i postami z forum.

> odległość od ekranu - 3-4m
> jak słońce świeci w pokoju - tv będzie wisieć na "szklanej" ścianie z specjalnie zostawionym kawałkiem ściany na tv :lol:
> Jak duży jest pokój - 6x4.5m
> jaki masz obecnie telewizor - Sony Trinitron KV-29 FX 66k (29 cali)
> jakie programy najczęściej oglądasz - seriale, filmy
> więcej oglądasz w dzień czy wieczorem - wieczorem 22-3
> preferowana wielkość telewizora - 50"
> preferowana marka - brak upodoban
> czego nie lubisz w telewizorach - raczej wszystko lubie
> jakie urządzenia będą podłączone - dekoder n, komputer i jakieś kino domowe
> ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń - to zależy czy coś ciekawego jest w tv ale zazwyczaj nagrywam sobie programy na dekoder, komputer sporadycznie o ile w ogóle będzie dobrze działał (zależy mi na fps maniak world of warcraft) :twisted:
> jakimi złączami - obecnie EURO, HDMI
> ile programów HD - sporo
> ma stać czy wisieć - wisieć
> jaka klasa cenowa - 3000-4000 w porywach 4500 ale wolałbym tego uniknąć

Myślę to by było na tyle.
 

osip

New member
Z g20, bedziesz na pewno zadowolony.
Ze wzgledu na miejsce, gdzie bedzie wisiec tv, zastanow tez sie nad Sam c6500, c6900 [tylko trzeba uwazac na "bzyczenie", bo Samsungi potrafia glosno pracowac, lub Lg pk950, pk760 [jest teraz dobra cena w redcoonie na 950], gdyz wymienione telewizorki, beda super wygladaly na tej "szklanej" scianie, a obraz maja wcale nie tak gorszy od g20 [w szczegolnosci lg pk950 ].
 
Ostatnia edycja:

damiantomek2

New member
Witam,


> odległość od ekranu - 3-4m
> jak słońce świeci w pokoju - tv będzie wisieć na "szklanej" ścianie z specjalnie zostawionym kawałkiem ściany na tv :lol:

Do w/w lokalizacji wyglądem będzie pasował LG50PK950 lub PK760 ale te tv trudno
znaleźć w sklepach by porównać obraz do np.Panasoniców.
No bedziesz grał na kompie, a tu zgodzę się z kikim iż panas lepiej to znosi choć
powidoki i na nim będą. Dla dużo grających by spali spokojnie najlepsze są jednak
LCD/LED.
 
Do góry