TV do 3500 +-

apollo250

New member
witam wszystkich forumowiczów

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 18 m^2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 4,5 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2–3 osoby
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? na razie stał,w przyszłości ma wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? . słońce raczej nie będzie przeszkadzać
7. Jaki masz obecnie Tv?40" LCD Samsung
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Internet (Telewizja jest odbierana przezinternet), DLNA WiFi
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Naziemna telewizja cyfrowa w przyszłości
10. Jakie urządzenia? PC , Konsola ps3/4
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 5/6 godzin
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? obojętnie
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Sport, filmy i seriale bajki (dziecko).
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? youtube, być może skype, i oczywiście jakieś TV internetowe
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak,wieczorami na ps3/4
16. Preferencje co do marki? wcześniej było to Sony teraz sam już nie wiem
17. Preferencje co do wielkości? 50-55max
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Długi czas uruchamiania, długa reakcja pilota, kąty widzenia
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? w ciągu dnia ogląda dziecko, wieczorami ja.
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? do około 3500zł
21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? 3D nie jest priorytetem, nigdy nie widziałem jak to wygląda i czy jest to warte

Od 3 miesięcy poszukuję TV (miałem upatrzonego Sony KDL50w829B) ale im więcej czytam tym ciężej wybrać. Nie wiem jak się sprawdza android na tv nie chciałbym aby TV się bardzo zamulał, Jak napisałem wcześniej będę go używał do gier jak i Telewizji internetowej, nie przewiduje przynajmniej na razie aby instalować na nim przeróżnych aplikacji,pomóżcie coś znaleźć. Pozdrawiam
 

nosports

New member
ue55h6400 sam kupiłem tyle ze 50 cali i jestem baaaaaardzo zadowolony, ma wszystko co potrzebujesz, co do 3D tez myslałem ze to zbędny bajer ale tak nie jest w tydzien obejrzałem chyba z 10 filmów i ciągle mi mało, robi wrazenie, w zestawie masz dwie pary okularów i dwa piloty-jeden z nich to smart control do którego juz sie tak przyzwyczaiłem ze nie uzywam reszty, smart jest szybki, obraz jak juz sie poustawia pod siebie jest conajmniej bdb, czyta z pendrive wszystko nawet x265, napisy bez zadnego problemu, polskie literki i trzy ustawienia wielkosci, wczesniej tez miałem samsunga sprzed 6lat ale to nie ta liga, bez zastanowienia wybrałbym go jeszcze raz, aha i nie jestem pracownikiem samsunga wiem ze wyszła laurka ale takie są moje odczucia
 

apollo250

New member
przeglądałem tego samsunga wprawdzie jest w nim wszystko ok poza input lagiem 43ms (o ile dobrze pamiętam) sam nie wiem jak to się przekłada na granie w sieci, ale dziękujęza propozycję będę miał na uwadze
 

apollo250

New member
jeśli ma ktoś jeszcze jakieś ciekawe propozycje to będzie mi miło (zaczynam rozważać powrót do pierwszego wyboru kdl50w829b problem w tym ze nie mogę go znaleźć :/ )
 
Do góry