TV do 3500. Pod konsole i Netflix

Bumer1992

New member
Siema.
Szukam TV typowo pod konsole i Netflixa . Telewizji wgl nie ogladam. Mysle ,ze nie wiekszy niz 55/58 cali . Glownie ogladam w ciemnym pomieszczeniu . Myslalem tez ,ze fajnie gdyby mial matryce VA . Co polecacie do 3500 ?
Z moich poszukiwań znalazłem Philips 58 cali z VA i dolby vision za 2800 , ale gość w sklepie polecał mi Samsunga QE55q60rat .
 

Bumer1992

New member
Tez o nim myślałem i dużo ludzi go poleca . A powiedz mi czy jest aż taka różnica między matryca 60 Hz do 120 ? Tj mówiłem będę oglądal tylko filmy z Netflix i podobnych portali i konsola Xbox . Ni
 

Loomos

New member
Miałem Samsunga KU6400, TIZEN tragiczny (3.0 bodajże). Kilka dni temu przed zakupem GX830 bawiłem się Samsungiem Q60, Sony 9005 (i 85xx), LG SM8600.

Samsung Q60 troszkę szybszy niż w przypadku mojego poprzednika KU6400, ale nadal przy przewijaniu czuć, że płynności nie ma. Ciekawe jak z Youtube... (nie mogłem sprawdzić w sklepie, brak dostępu do Internetu). U mnie na KU6400 czasami trzeba było odpalić 3 razy, żeby w ogóle pojawiło się logo YT i zaczęło się ładować dalej...

Sony 9005, 85xx - świetnie system, nie zacina, śmiga bardzo przyjemnie.

LG SM8600 - bezkonkurencyjny, niczym Katrina

Aktualnie, po około czterech dniach testu, Panasonica GX830 postawiłbym na miejscu zaraz za Sonym 9005, 85xx. Nie zacina, szybko odpala aplikacje, czyta dyski zewnętrzne szybciej niż KU6400, przejrzyste, wszystko dostępne z poziomu pilota i nie trzeba jeździć prawo/lewo jak w przypadku pilotów Samsunga.

To moje zdanie, porównane do KU6400, gdyż ten telewizor miałem 3 lata oraz do szybkich (10/15min) testów w sklepie (Samsung Q60, Sony 85xx/9005, LG SM8200/8600.

Pozdrawiam !
 

strazakp

Banned
Jak masz już 3500 zł to dołóż jeszcze 200 zł i kup Sony 55xf9005. W cenie 3699 zł (ME) chyba nie znajdziesz lepszego sprzętu.
 

adhd_dvd

New member
Sam się nad tym zastanawiam XF9005 ale mam czas więc poczekam jeszcze.
Siedzę 2,20cm i nie wiem czy 65" nie będzie za wielki.
 

strazakp

Banned
Jeśli masz "zwykłego" Xboxa i masz zamiar grać w 1080 to zwróć uwagę na wysoki input lag w XF9005. To 40ms.
Faktycznie w tym tv ten inputLag jest wyjątkowo wysoki (w moim 58gx830 jest 9-15ms :)) ale może się okazać że to tylko liczba a wrażenia z grania są jak najbardziej poprawne. Trzeba by sprawdzić bo tv w tej cenie fajnie świeci i wygląda.
 

Zoreusz

New member
Faktycznie w tym tv ten inputLag jest wyjątkowo wysoki (w moim 58gx830 jest 9-15ms :)) ale może się okazać że to tylko liczba a wrażenia z grania są jak najbardziej poprawne. Trzeba by sprawdzić bo tv w tej cenie fajnie świeci i wygląda.
Dokładnie tak. Poza tym podejrzewam, że większość graczy tej 40 nawet nie wyczuje.
 

janusz

New member
Bez reklam
Ostatnio pojawiło się info, które modele Sony dostaną androida 9, serii XF nie ma, ten model zakończył aktualizacje. Nie jest to coś strasznego ale warto wiedzieć.
 

czepson

New member
Siema.
Szukam TV typowo pod konsole i Netflixa . Telewizji wgl nie ogladam. Mysle ,ze nie wiekszy niz 55/58 cali . Glownie ogladam w ciemnym pomieszczeniu . Myslalem tez ,ze fajnie gdyby mial matryce VA . Co polecacie do 3500 ?
Z moich poszukiwań znalazłem Philips 58 cali z VA i dolby vision za 2800 , ale gość w sklepie polecał mi Samsunga QE55q60rat .
Bierz Soniacza 55XF9005 w Sony Center! Do jutra do 8 rano masz za 3549zł! Ja dziś wziąłem i czekam niecierpliwe na możliwość odbioru.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena dla niebieskich jest 3550 i to z całym pakietem gratisów o wartości 500 zł. Masz wszystko przygotowane na najwyższym poziomie z wtyczkami i kalibracją.
 
Do góry