tv do 3000 dla rodziców

olooo

New member
witam


Szukam TV dla rodziców. Sam mam LG 55c9 i jestem zadowolony, ale to nie ta półka cenowa i nie te wymagania.
Chciałbym im znaleźć 65 cali do 3000 może max 3500 zł. 10 letnia plazma Panasonic zaczęła się wypalać.
w sumie zacząłem patrzeć na to czy telewizory mają Dolby Vision HDR 10 itd , ale z drugiej strony rodzice nie będą wykorzystywać tak jak ja więc proszę polećcie coś dobrego.
pokój około 25 m2. Odległość około 4 m. 2 osoby przewaźnie ogladają.
W zasadzie to na codzień leci telewizja z dekodera polsatu. Youtube nie będą odpalać. Ogólnie smart sporadycznie. Raczej Netflixa też nie będą oglądać chcoiaż jak będzie wbudowany to czasami pewnie coś włączą. Teraz mama duźo ogląda na laptopie Netflix'a.

Philipsa sam miałem i padł po 5 latach to raczej nie chcę. Myślałem o qledzie, ale czy też im to potrzebne to nie wiem. Ciężko w tej cenie coś fajnego. Chyba że TCL. DO tej pory nie brałem nigdy tej marki pod wzgląd

Mama lubi oglądać sport w każdej postaci. Najczęściej lecą podstawowe kanały .
Jakiś dobry przyszłościowy LED który posłuży na trochę dłużej ?


dzięki
 

olooo

New member
Co sądzicie o tym modelu Sony KD-65XG8596

posiada Dolby Vision plus 100 HZ oraz krawędziowe podświetlanie . Nada się do użytkowania jak opisałem powyżej ?

a może tańszy Sony KD-65XG8096 i 50 HZ , podświetlanie Direct ?

Czy może lepsze rozwiązanie to tani QLED Samsunga Q67 ?

A może coś innego z 2020 r ?
 

olooo

New member
Kiki ile teraz u Ciebie c815 i c715 ?

Generalnie jak to jest z TCL? Jak wybierałem 5 lat temu tv to nie było o tej marce nic na forum. Jak szukałęm na przełomie roku to teź nie czytałem nic, ale to może temu że siedziałem w Oledach..

To teraz taka dobra marka jak inne bardziej znane ? Nie wiem jak ewentualnie przekonać tatę, który nie ma o tym pojęcia, ale jak powiem TCL to pewnie uzna że jakiś *************** chce mu kupić bo nigdy nie słyszal..


btw coś a pro po tych modeli co pisałęm wcześniej ? godne uwagi ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 65C815 i 65C715 masz już w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to Ci wyślę cały program.
TCL to obecnie druga firma na świecie.
Za dwa lata, powinna być nr 1.Jak będziesz niebieski , masz jeszcze dodatkowo pakiet gratisów.
 
Do góry