Tv do 2tys.

don111

Banned
telewizory bardziej nie stanieją, chyba że piszesz o modelach, które dopiero co weszły a nie o tych które już są dość długo w ofercie
 

Leonek7

New member
Oświetlenie normalne mieszkania, odległość od TV 1 do 1,5 metra
i Ty chcesz 40-42"?? Chcesz, żeby Ci oczy wypaliło? Pomijam fakt, że z takiej odleglości będziesz się patrzył praktycznie głównie na sam środek i nie wykorzystasz rozmiaru. Ja bym zalecał 32, max 37, najlepiej stań sobie z takiej odległości przed kilkoma modelami w markecie.
 

tonyrip

New member
u siebie mam 32 1,5 a w salonie gdzies 2 do 2,5 37 lub 40 wydaje mi się a co do samych tv to ktoś może coś tańszego dobrego znalazł narazie przystaje przy tym TV LED SAMSUNG UE40D6500 +2 xOKULARY 40D6500 RATY (2106359355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko cenna i to 3D ze zmienić można to troszkę dziwne wie ktoś jak to sprawuje się jest to w ogóle 3D z prawdziwego zdarzenia z aktywnymi brylkami. W żadnym markecie nie umiem go znaleźć by fizycznie go obejrzeć.

A co myślicie o nim to nowszy model lepszy ?

LCD SAMSUNG UE 40D7000

W ogóle mógł by sie ktoś wysilić i napisać różnice między modelami pomiędzy 6000 a 7000 ? różnice i wady?
 
Ostatnia edycja:
Do góry