TV do ~2500 zł

matrix462

New member
Witam, potrzebuję zakupić telewizor w kwocie około 2500 zł. Odległość od ekranu będzie wynosiła 2-3m, mam zasłony także w dzień nie będzie problemu z oglądaniem przy błyszczącej matrycy (ale jak będzie matowa to jak najbardziej ok), wielkość myślałem nad 50''. Źródłem będzie najprawdopodobniej telewizja z UPC, jakiś android box, od czasu do czasu laptop. Myślę, że najczęściej będą oglądane filmy z duużą ilością efektów, seriale, sport raczej bardzo rzadko. 3D jest mi całkowicie zbędne (mam jednego LG z tym bajerem to w ciągu 4 lat nie użyłem go chyba ani razu. W sklepie wpadły mi w oczy dwa modele: Panasonic TX-50EX700E oraz LG 55UK6400PLF i podobała mi się w nich obu płynność obrazu oraz w miarę żywe kolory. I zastanawia mnie również okres zakupu, czy może lepiej poczekać miesiąc do BF? Obecnie mam trochę obawy do tego, czy ceny nie są właśnie sztucznie zawyżane przed tym okresem? Nie śledzę jakoś za specjalnie cen TV :/

Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam :)
 

matrix462

New member
O właśnie, muszę do innego sklepu się wybrać bo w tym akurat Philipsa żadnych niskobudżetowych modeli jak dobrze pamiętam to nie widziałem. Dziękuję za wskazówkę :) A może jeszcze jakiś model jest wart uwagi? Zawsze lepiej mieć jeszcze jakąś alternatywę :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z bardzo dobrych masz:
- Philips 55PUS6262 za 2299 zł
- TCL 55C70 za 2599 zł
- Hitachi 55HZT66 za 2499 zł
- Toshiba 55U78 za 2699 zł
- Philips 55PUS7303 za 2799 zł
- TCL 55P60 za 2299 zł
- Hitachi 55HL7000 za 2499 zł
- TCL 55S7906 za 1999 zł
 

matrix462

New member
No to teraz mam piękny wybór :) Dzięki dzisiaj wybiorę się oglądać z własnym filmikiem. Spodobał mi się Philips 55PUS7303, lecz w najbliższym mi sklepie jest tylko model 50". Jest jakaś różnica wyżej wymienionych modeli (porównując ze sobą ten sam model różniący się tylko wielkością) pod względem jakości i innych parametrów?
 

matrix462

New member
Witam ponownie, finalny wybór padł na 55PUS7303. W sklepie wahałem się jeszcze nad Panasem EX700, ale Ambilight i Android zwyciężyły. Pierwsze wrażenia - kolorki, płynność bardzo przyzwoite. Jeszcze trzeba będzie popracować nad ustawieniami i myślę, że będzie mega w tej klasie. Kiki dziękuję bardzo za propozycję, bo możliwe, że w sklepie nawet nie szukałbym nigdzie Philipsa :)
 
Do góry