TV do 2,5k zł

IceMajor2

New member
Hejka, jestem tu nowy i jako że muszę znaleźć odpowiedni telewizor mamie, to chciałem się Was tutaj dopytać. Jakie wymagania? Na pewno nie droższy niż 2,5k zł oraz nie mniejszy niż 48 cali i nie większy niż 56/7 cali, nie wiem tutaj jak wygląda sprawa z 4K, moja mama naprawdę się uparła na 4K (telewizję mamy od multimedii), a my przecież nie mamy nawet telewizji 4K, czy wystarczy zwykłe 1080p na 4K? SMART TV. Jeśli chodzi o wygląd to tutaj też jest istotna sprawa - mianowicie, telewizor musi się jakoś prezentować, najlepiej, żeby miał dosyć cienką obudowę w kolorze czarnym. Telewizor ma być LED (przynajmniej tak mi się wydaję, że jest to lepszy wybór niż LCD). W dodatku musi być marki SAMSUNG. Jeśli chodzi o resztę technicznych wymagań to nie mam, bo się dużo więcej nie znam.

Moje wstępne propozycje (mimo wszystko, póki co FHD):

SAMSUNG UE55M5502

SAMSUNG UE55M5672AU
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
jak samsung to te dwa co wymieniłeś lub Samsungi mu6102/6172 są w wersji 55 i 50 , 50 ma lepszą czerń.Podjedź sobie do sklepu i zerknij na nie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym zdecydowanie lepiej wyposażony model na matrycy VA - TCL 55P60 za 2650 zł z Kalibracją, obsługą głosową, myszka wirtualną, Kodi, MxPlayer, Trerrarium.
Jeśli bez dopłaty 55S7906 za 2299 zł Z kalibracją gratis i też na matrycy VA.
 

janusz

New member
Bez reklam
Przecież tylko droższy ma te dodatki, tańszy 55s7906 ma prosty smart i dobra matrycę va, Moim zdaniem lepszego obrazu w tej cenie nie da się kupić.
 

IceMajor2

New member
Przecież tylko droższy ma te dodatki, tańszy 55s7906 ma prosty smart i dobra matrycę va, Moim zdaniem lepszego obrazu w tej cenie nie da się kupić.

A co z tym 4K, o którym wspomniałem? Jak to będzie wyglądało na obrazie 1080p? Warto zainwestować? Możliwe, że w przyszłości będziemy mieć 4k.

Oraz SAMSUNG, no niestety nie da się inaczej z moją mamą :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry