TV dla starszych osób max 1700zł

mc211

Member
Witam rodzice szukają telewizora na święta i w sumie sami niewiedzą czego chcą porostu mają kwotę max 1700zł i rozglądają się po marketach - niewiedzą ile cali czy plazma czy lcd.

Chciałbym im doradzić aby mieli sprzęt na kilka lat bo napewno będzie u nas długo jak wszystkie inne tv , kilka razy już chcieli kupować w markecie ale były to stare tv droższe o jakieś 300zł od cen sklepów internetowych.

Co możecie w tej sprawie doradzić, aby kupić dobry tv na kilka lat w fajnym stosunku jakość - cena.


1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 12 m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? różnie od 3 m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? max 4
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? również bokiem
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? z boku
7.Jaki masz obecnie telewizor ? 21 cali sony 29 thomson kineskopowe
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Ładny obraz ostry wyraźny
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? cyfrowy satelitarny , z komputera
10.Jakie urządzenia ? cyfrowy polsat dvd
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 5 godz.
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nigdy nie miałem błyszczącej chyba jednak matową mniej kurzu widać
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? FILMY
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? nie
15.Czy zamierzasz grać w gry - Bardzo rzadko
16.Preferencje co do marki ? Nie mam zaufania tylko do Philipsa - złe wspomnienia z innymi urządzeniami
17.Preferencje co do wielkości ? Tak jak pisałem wcześniej cięzko powiedzieć
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Brak kompatybilność z innymi uprzędzeniami, wolna praca
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? różnie zależy od tygodnia pracy
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? max 1700zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - nie wiem czy jest sens kupować tv z 3d w tej kwocie
 

mc211

Member
Plazma Panasonica odpada jak dla nich klasa energetyczna za niska , podoba mi się naprawde Panasonic L42e6e jest jakaś konkurencja dla niego ?

A co do zakupu wstrzymać się jeszcze te dwa tygodnie i liczyć na promocje czy raczej taniej nie bedzie?


 

Traper44

New member
Sony 32w655 w sklepie internetowym Sony kupisz za 1.704zł z gwarancją Sony na 5 lat za 1 grosz.
Masz na zwrot do 30 dni.
Ja tak kupiłem.
TV ładny, cienka ramka, nowoczesny wygląd, ze smartem, bez 3D, proste czytelne menu, bardzo naturalne kolory fabryczne, super głośniki .
Matryca 50Hz/Motionflow XR 200 Hz. Full HD, 1920 x 1080 , WiFi, Smart, nagrywanie na dysk, itd.
Uwaga - ma aż 3 tunery : DVB-T (MPEG-4) - cyfrowy naziemny, DVB-C - cyfrowy kablowy, DVB-S - cyfrowy satelitarny, analogowy, DVB-S2.

* Inny telewizor np. za 1.500 zł w sklepie ubezpieczony od napraw na 3,4,5 rok będzie kosztował łącznie ponad 1.800zł
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Gdzie Rzym a gdzie Krym?
Ma być duży anie mały telewizor.
Przy odległości 3m na 32" nic nie zobaczy.
Panasonic 42" jest najlepszym wyborem.
 
Do góry