TV dla młodzieży (odległość ok 220-230cm od ekranu)

Wild Zenon

New member
Dzień dobry,
poszukuję nowego TV do pokoju gościnnego. Korzystać będą z niego głównie nastolatkowie. Kilka lat temu wymieniłem TV w salonie i do tego pokoju poleciał stary, świetny Pioneer Kuro 50". Sprzęt gra już 11 lat i mimo że wciąż świetnie odbiera ma jedną dużą wadę. Okropnie nagrzewa pomieszczenie :):), w ostrą zimę jest ok ale na wiosnę czy latem to idzie ogień na pokój który ma z 14-16 metrów.

Odległość do ekranu do ok 220-230 cm, gdzie głównie będą oglądać go osoby siedzące na wprost. Telewizor jest używany zazwyczaj po 18.00 więc fakt że jest okno po lewej nie powinno mieć znaczenia. Oczywiście Tv będzie wisieć na ścianie.
Na tv będzie głównie leciał NETFLIX, HBO GO(fajnie aby Tv miał aplikację), You Tube plus XBoxOne oraz dekoder nc+. Z racji że kilkanaście razy w roku sam skorzystam z tego TV aby obejrzeć jakiś mecz to ważne aby TV poradził sobie ze sportem.
Obecny TV ma 50 cali i jest to minimum a wydaje mi się 55" byłby idealny. Co do dźwięku to rozważam dokupienie soundbaru, chociaż gdyby TV miał w miarę dobre nagłośnienie to mógłbym odpuścić ten pomysł (chociaż jaki TV ma dobre głośniki).
Budżet na inwestycje to 3k PLN ze standardowym odchyleniem kilkunasto procentowym.

Pozdrawiam serdecznie.
 

Wild Zenon

New member
Witam,
chciałbym ponowić temat. Budżet ok 4000 i fajnie żeby miał AirPlay.

Temat zakupu się troszeczkę przesunął z racji że nie mam co zrobić z Pioneerem. Zastanawiam się co mogę z nim zrobić - sprzedać za symboliczne kilkaset złotych czy może ktoś tutaj na forum byłby chętny?
 

Wild Zenon

New member
Dzień dobry, chciałbym w przyszłym tygodniu zamówić w końcu tv. Pokój jest już wyremontowany a budżet 4000 z marginesem do 500pln. Poproszę o wskazówkę co wybrać i zamawiam. Z góry dziękuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pakiet
- Kalibracja profesjonalna gratis
- Wtyczki gratis
- Sprawdzenie zafarbu
- Aktualizacja
- Dostawa gratis.
 

Wild Zenon

New member
Witam, przeczekałem tyle ile mogłem więc teraz w kwocie ok 4000 co byłoby dla mnie najlepsze? jak się mają do siebie takie modele jak:
Lg 55oledC1,
Philips 55OLED706/12
sony 55x90j
czy TCL 55C825?
Podejrzewam że każdy wybór będzie świetny jednakże poproszę o podpowiedź.

z góry dziękuje
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tej klasie :
- Philips 55Oled 706
- TCL 55C825
- Philips Oled 705
- LG 55C11
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę plus dodatkowo pakiet gratisów.
 
Do góry