TV dla dzieci...32''?

mareckki

New member
Witam, szukam tv eco :D + cena/jakość poza tym pokój popołudniami mocno nasłoneczniony. Tv podłączony do kablówki podobno cyfrowej...nie znam się( ja mam w tv kartę ale do dzieci leci już zwykły kabel...). odległość oglądania ok 1,8m. Teraz najlepsze...miejsce oglądania łóżko...piętrowe :D jak to rozwiązać...umieścić tv pod sufitem? Z dodatków może być net/wi-fi w tv. Czy to wszystko...hm czekam na sugestie odpowiedzi... Pozdrawiam
 

mareckki

New member
tv dla dzieci...

Hm... sufitowy uchwyt odpada...Podwieszany mam... a w czym ta matryca jest lepsza od tych tańszych, bardziej popularnych?
 

mareckki

New member
...

Hm... sufitowy uchwyt odpada...Podwieszany mam... a w czym ta matryca jest lepsza od tych tańszych, bardziej popularnych?

Chyba że się skuszę na coś dla mnie a mój tx-p42s10e dzieciom "sprzedam"... Powiedzmy że max 50' odległość 2,2 do 2,8 światło dzienne najbardziej rano... Obecnie mam kartę CI z kablówki...myślę że tak max 2,5 tyś zł. Co myślicie?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam chodzi o różnice dość istotne między matrycami IPS a VA.montowanych w TV. Poczytaj na zaprzyjaźnionym forum jest tam dokładnie to wyjaśnione.Co do TV to polecam Samsunga UE 48" H6400 lub Samsunga UE 50" H6200
 

RHJG

New member
Bez reklam
Trzeba było tak od początku! skoro wiesz lepiej to faktycznie ten 32LE360 jest
rewelacyjny,tani,brać,kupować szkoda czasu na rozważania.!!!
 

flozbi

New member
Jeśli chcesz wysoko powiesić tv i dla pociech, które ciągle są w ruchu oglądają tv pod różnymi kątami to tylko tv na matrycy IPS, polecam Panasonica 32as600, Samsungi mają słabiutkie kąty.
 

flozbi

New member
Z racji kątów widzenia, tv ponoć będzie wysoko, pociechy też są ciągle w ruchu zostają modele z matrycą IPS, polecam Panasonica 32as600.
 

flozbi

New member
W twoim przypadku jak tv będzie wysoko, dzieci też się są ciągle w ruchu najlepszy będzie tv z matrycą IPS i duże kąty widzenia. Polecam Panasonica 32as600.
 
Do góry