TV dla 13 latka 32-42 cali

pawlop

New member
Prosiłbym o pomoc w wyborze TV do pokoju syna. Wiem że powinienem podać wszystkie dane ale pokój jest w literze L i posiada dwa okna i są trzy miejsca w których mogę umieścić telewizor. Telewizor ma być do oglądania TV DVBT ewentualnie w przyszłości NC+. Być może młodzież zechce podłączyć do niego komputer ale to może w przyszłości. Synowi zależy na możliwości korzystania z YouTuba. Cena jaka by mnie interesowała to najlepiej do 1500zł w przypadku większych TV. Gdyby TV miał być w miejscu gdzie wolałby syn to odległość byłaby ok. 1.9m i wtedy 32 cale chyba byłby lepszy ale boję się, że po jakimś czasie mu się zmieni i będzie marudzenie że jest za mały. Biorąc to co napisałem co moglibyście polecić.
Chciałbym tylko napisać że gdy byłem w MM to sprzedawca powiedział, że najlepiej byłoby kupić TV w styczniu że będą tańsze ale czy na pewno?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Myślę że młody ma już swoje potrzeby.
Powinieneś sięgać po
Panasonica 40 AS 640
Panasonic 42AS600
Jesteś niebieski , więc masz extra ofertę .
 

pawlop

New member
A z tych dwóch to który byłby lepszy nie mówiąc o wielkości. Czy oprócz tych dwóch np. z oferty Euro RTV AGD w podobnej cenie byłoby coś godnego uwagi bo przy kwocie ponad 1500zł to chyba wezmę go sobie na raty i czy polecana na forum Toshiba 40L7335DG będzie znacząco gorsza?
 

pawlop

New member
Jednak syn stwierdził, że wolałby większy niż 32 cale więc byłem przy okazji w RTV-Euro-AGD żeby coś zobaczyć i w rozmowie ze sprzedawcą stwierdził on, że smart w Panasonicu jest bardzo zawiły. Niestety byłem krótko więc nie miałem okazji sam się pobawić. Mam w salonie Sony serii W805 i jedynie do niego miałbym jakiekolwiek porównanie. Moje pytanie czy smart w Panasonicu jest taki zawiły?
 

flozbi

New member
Weź synowi Samsunga 40h5500 i bedzie git. Panasonic ma lepszy obraz ale Smart mniej atrakcyny niż Samsung tak bym to nazwał.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Samsung UE40H6400 lub PANASONIC 40TX-40AS640 te TV polecam dla dzieciaka.Nie ma co moim zdaniem oszczędzać.Jesteś niebieski to może będzie dobra cena ?
 

pawlop

New member
Co do samsunga Samsunga 40h5500 to w sklepie powiedziano mi, że nie różni się obrazem a jedynie smartem od serii 5000 a taki tylko 32 cale ma babcia i niestety obraz jest taki sobie zwłaszcza w programach SD. Ten UE40H6400 niestety już trochę za drogi.
 

flozbi

New member
Takiej różnicy nie poczujesz żeby się w raty pchać. To jeszcze mocno się zastonów nad Toshibą albo Panasonikiem skoro podstawowy Samsung ci się nie podoba. Zresztą mnie też jego obraz wcale nie powala. Nie można mieć wszystkiego. Panasa 39as600 możesz znaleźć za 1400zł.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Obraz będzie porównywalny na tych co wymieniłem.Ale dla młodego do oglądania i zabawy moim zdaniem Samsung UE40H6400 będzie bardziej odpowiedni,niech się chłopak rozwija,Dla niego Smart będzie bardzo istotny.Ty nie wypijesz parę piw i się wyrówna....
 

RHJG

New member
Bez reklam
Kolego ten Panasonic jest goły i bosy tak jak ten Sony !!! Zastanów się co polecasz jak nie masz zielonego pojęcia !!!
 

pawlop

New member
Chciałbym się zapytać jeszcze czy w tych TV np Panasonic AS640 młody mógłby korzystać z gier przez internet wiem że gra w Leauge of Legends.
 

flozbi

New member
Tylko prawie nikt o nim wcześniej nie słyszał, ale z danych papierowych wynika, ze może być lepszy niz bardzo popularny, ale słaby model 40h5000. Wiadomo do Panasonica as640 nawet nie ma startu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry