Tv bez smatra i 3D

kropkacompl

New member
Witam

Poszukuję tym razem Tv do Dość wielkiego salonu ,ale bez smatra i 3D.
Jedyne co mnie interesuje to dekoder tv naziemnej, ale to to już posiada chyba każdy nowy tv.
Czyli prostymi słowami jak największy tv w jak najmniejszej cenie z FullHD.
Znalazłem coś takiego:

SHARP LC-50LD264E

Panasonic TX-50A300E

BLAUPUNKT BLA50/148

nie muszą to być modele tegoroczne jak łatwo się domyśleć.

Kiki może coś u Ciebie w sklepie stoi i się kurzy ;) ?

Tv będzie służył tylko do oglądania wiadomości, jakiś serial, czasami film z nośnika zewnętrznego ( usb lub laptop )


Pozdrawiam i liczę na szybko podpowiedz. Czas ma tu duże znaczenie.
 
Ostatnia edycja:

jacekcy

New member
Ciężko jest o dobry TV bez dodatkowych bajerów. Ten Sharp może być dobrym wyborem.
Przed kupnem, oprócz standardowych testów, sprawdziłbym czy:
- głos nie ma opóźnienia w stosunku do obrazu,
- jak długo włącza się TV,
- czy pilotem trzeba "celować w TV, aby reagował na przyciski"
- kanały nie przełączają się zbyt długo.

Takie niepokojące wiadomości nadchodzą od użytkowników Sharpa. Teraz produkują je w Turcji.
 

jacekcy

New member
... to może i lepiej, że inny kraj produkcji. Swoją drogą i tak sprawdziłbym funkcje, o których pisałem. Obraz z satelity w full HD wygląda bardzo ładnie.
 

kropkacompl

New member
O testy tych tv jest ciężko, pozostaje mi jedynie kupno w "ciemni" przez internet. Nie ma tych modeli w moim mieście.
Widziałem tylko Panasonica i oj ale bolało to co widziałem, obraz był bardzo "mleczny" kolory były bardzo blade a sam sprzedawca tak chętny do pomocy,że pewnie umrze z pragnienia jak upadnie dwa kroki od wody bo "doopy" ruszyć mu się nie będzie chciało.
Nic pozostaje mi przeglądnąć oferty sklepów internetowych.
 

jacekcy

New member
To, że w sklepie był mleczny obraz nic nie znaczy. Raz coś takiego spotkałem w Panasonicu TX-42AS600. Dobry TV. Okazało się, że jakiś użytkownik bawił się ustawieniami, a potem ani użytkownik, ani nikt z obsługi nie przywrócił obrazu TV do rozsądnych ustawień (chociażby fabrycznych "Prawdziwe Kino") ... i stał w sklepie a obraz odbiegał znacznie na minus w stosunku do innych.
 
Ostatnia edycja:

kropkacompl

New member
Jestem bliski kupna tego Sharpa ,ale przeraziło mnie to co napisałeś o opóźnieniu dźwięku względem obrazu.
Coś więcej na ten temat wiadomo ,można gdzieś o tym poczytać ? Jak sam Sharp się do tego odnosi można to reklamować ?


W sklepie dla torreadorów ole ole znalazłem coś takiego
Sharp LC-50LD265E + adapter SmartTV Prestigio PAD2411 w rozsądnej cenie.

Zastanawiam się jaka różnica jest pomiędzy:

SHARP LC-50LD264E a Sharp LC-50LD265E
 
Ostatnia edycja:
Do góry