TV 75 który wybrać ?

PATR.YCJA

New member
Dzień Dobry
Mam ogromna prośbę o pomoc w wyborze pomiędzy poniżej wskazanymi modelami, bądź może polecacie jakiś inny 70-75 cali w budżecie do 5500 zł. Z góry dziękuje za pomoc.
LG 75UP80003LA
QLED QE75Q64TAU
Samsung UE75TU8002K
QLED SAMSUNG QE75Q60RAT
Sony KE-75XH8096
LG 75UP75003LC
LG 75UN85003LA
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dużo większe możliwości ma Philips 75PUS8505 za 5399 zł.
Czyli mieścisz się w klasie cenowej .
Masz jeszcze LG75Nano 793 za 4899 zł
Dla niebieskich masz dodatkowo do każdego pakiet gratisów o wartości 500 zł.
 

SharpFTW

New member
Dziękuje bardzo za odpowiedz wszyscy odradzają PHILIPS ��***♀️ Już nie mam pojęcia co jest lepsze
Ja odradzam i Philips, i Sony. Obie firmy korzystają z dziadowskiego serwisu z Radomia - jeśli coś będzie nie tak, będziesz miał drogę przez piekło. Obie firmy są też znane z niskiego poziomu kontroli jakości, więc istnieje spore ryzyko, że trafi Ci się od nich jakiś dziadowski panel. Przy czytaniu recenzji, miej na uwadze fakt, że oni celowo podsyłają recenzentom jak najlepsze panele. Tobie może trafić się jakieś badzie z DSE, cloudingiem, etc.
 
Ostatnia edycja:

PATR.YCJA

New member
Dziękuje za przestrogę właśnie celowałam w Sony. Byłam w sklepie i wszystkie inne przy jego jakości obrazu wyglądają fatalnie.
 

SharpFTW

New member
Dziękuje za przestrogę właśnie celowałam w Sony. Byłam w sklepie i wszystkie inne przy jego jakości obrazu wyglądają fatalnie.
Kwestia kalibracji. Ja też skusiłem się na jakość obrazu w LCD Sony i już po 3 tygodniach miałem problemy z matrycą. Do dziś bujam się z rękojmią sprzedawcy, bo gwarancja Sony jest żałosna. Ta firma jest bezczelna i traktuje Polskę jak wydzielony obszar przymusowego osiedlenia ludności rdzennej, której można wciskać chłam.
 
Ostatnia edycja:

SharpFTW

New member
W dobrym sklepie powinni CI wymienić bez problemów.
W dobrym sklepie. Moją sprawą chyba będzie musiał zająć się Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Katowicach, gdyż sklep (który zdobył nagrodę Ceneo w dziale RTV :lol:) nawet nie odpowiada na reklamację od 9 dni.


Trzeba być dziś bardzo ostrożnym, co i gdzie się kupuje.
 
Do góry