Tv 75 cali lub więcej - w zamian za plazmę 50 cali

homek1978

New member
Dzień***dobry,
Rozważam wymianę telewizora. Odległość od kanapy - 4m z groszami. Telewizor ma zamienić plazmę Full HD Panasonica 50 cali, którą użytkujemy od 10 lat. Telewizor oglądamy głównie na wprost lub pod niewielkim kątem. Myślałem o telewizorze 75 cali. Pewnym ograniczeniem jest wymiar poziomy - max. około 190-191 cm - w tym wymiarze***mieszczą nawet od biedy 85 cali. Oglądamy głównie Netflixa, trochę filmów i seriali z Plexa. Do odtwarzania używamy NVIDIA Shield, który będę dalej używał - więc system operacyjny telewizora jest rzeczą drugorzędną.
I teraz o budżecie. Jeśli miałbym kupowac 75 cali, to zdecydowanie nie chciałbym wydać więcej niż***8, max. 10 tysięcy. Jeśli miałoby to być coś większego to - jeśli jest tego warte - mógłbym się zdecydować na dołożenie paru tysięcy. Od biedy mógłbym się szarpnąć na***Sony KD-85XG8596 jeśli faktycznie warto brać przy tej odległości od TV te 85 (w Euro jest za 15K PLN na raty 0 procent). Tylko nie jestem***przekonany czy warto ładować się w coś tak wielkiego.
Na czym się wiesza takie wielkie coś? W tej chwili mam uchylny uchwyt, który sporo "odstaje" od ściany - na***dwóch ramionach solidnych ramionach. Pamiętam, że był "do telewizorów do 50 cali". Pewnie chciałbym coś co bardziej przylega do ściany.
Pozdrawiam i dziękuję


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli za 7999 zł to Philip 75PUS8303 z kalibracją , wtyczkami, aktualizacją, dostawą.
Sony 85XG8596 masz obecnie w programie " piątka Loco" - w zdecydowanie lepszej cenie.
 

knoq

New member
Podepne sie pod temat. Szukam 75 cali wedlug tych samych parametrow. Ciagnie mnie do Philipsa 8303 ale widzialem wczoraj w MM Sony kd75xg8596 i wpadl mi w oko. Do wyrwania na necie za jakies 9.5k, warto doplacac te 1500 wzgledem philipsa?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Homek warto brać 85 cali na takim ekranie filmy 4k hdr uśmiech na twarzy :) armaning ma 82 cal samsunga i nie zmienilby na mniejszy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony i masz teraz specjalnym Programie "Piątka Loco"
Sony to inna półka, szczególnie w tej ofercie.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Sony i jeszcze raz Sony . Samsung ru8002 jest gorszy od nu8002 z tamtego roku ru z 2019. Na twoim miejscu xg8596
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tylko zaloguj się w klubie HDTV i podaj maila na PW do siebie dostaniesz program pilotażowy "Piątka Loco"
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie mają przecież dostępu do kilku marek.
Nie mają Philipsa , TCLa z Androidem, Sharpa, Toshiby, Hitachi.
Sony 85XG8596 masz w rewelacyjnej ofercie.
 
Do góry