Tv 75 cali do 7000 zł Ps4 ,sport i filmy

tata91

New member
Dokładnie tak, piszemy o tv do 7k maksymalnie. Wiadomo chciałoby się cuda niestety rzeczywistość jest okrutna. Ewentualnie jakiś tv 70" tylko wtedy kwota +/- 6000 zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym brał 75" i masz podane najlepsze modele w tej klasie.
Modele 70"
Sharp z pierwsza matrycąod kilku lat made in Japan 70ui93 za 5499 zł
TCL 70c70 wybrany jako model roku w Europie za 5499 zł.
Do każdego pakiet .
 

galaxteck

New member
Galaxtec - wcześniej jest podana pełna Polka najlepszych w Polsce modeli 75" w klasie cenowej.
W cenie do 7 tys modele są tez lepsze i większe od Sony 70"
Nie kazdy chce telewizory, ktore Ty glownie proponujesz jako sprzedawca czyli TCL i Philips. Podalem alternatywe, ktora ja bym wolal niz ww. wymienione tym bardziej, ze Sony mozna trafic z 5 letnia gwarancja. TCL na papierze moze lepszy, ciekawe ile podziala.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Naprawdę ???
A może będzie zupełnie inaczej...
Mozesz spać spokojnie .
Twoja alternatywa jest oczywiscie lepsza bo Twojsza.

Być może masz problem z czytaniem po polsku , więc nie tylko PHILIPS, TcL
Ale w ofercie są podane
Sharp
JVC
Toshiba
Sony
LG
Bo w tej klasie są godne wyboru.

Zamiast atakować innych trzymaj sie regulaminu i przedstawiaj swoje propozycje.
 

galaxteck

New member
Ja przedstawilem swoj typ, to Ty stwierdziles, ze napisalem iz sa lepsze wiec mi tu teraz nie pisz, ze "mojsze" i zebym czytal po polsku, bo jezeli Ty bys czytal ze zrozumieniem to bys widzial, ze nigdzie nie jest przeze mnie napisane, ze Twoje typy sa gorsze. A tak na marginesie to jestem tu juz troche czasu, sledze na bierzaco forum i wiadac jak lobbujesz Philipsa i TCLa, mozna sie domyslic czemu. EOT. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam wątpliwości czy widziałeś TCLa na oczy ?
Stąd atak w ciemno.
Mamy wszystkie opisane modele.
Który model ma 128 stref, głośniki JBL, Androida 8,0
Obsługę głosem, google Assistant, najwięcej aplikacji .
Wiec zwracamy uwagę na ...i bez ataku
 

WuMike

New member
Bez reklam
Żadna z funkcji, które opisałeś, bezpośrednio nie wpływa na to, do czego każdy tv jest stworzony, czyli jakość obrazu - z wyłączeniem może 128 stref, ale to też tylko sugestia, a nie pewnik, ze będzie nieźle z jego podświetleniem.

Oczywiście, nie twierdzę, że 75 C70 to zły model - sam się nad nim kiedyś zastanawiałem, jednak w swojej cenie nic innego nie ma, po prostu.

Pytanie: czemu TCL nie wprowadza nowych modeli, w rozmiarze 75”?
 

janusz

New member
Bez reklam
Witam, planuje kupić tv pod PS4, często ogladam sport i wieczorami lubie obejrzeć dobry film. Środki które mogę przeznaczyć to +/- 7000 zł. Kiki poleca TCL C70, 75"
Chciałbym zapytać o opinię osób posiadających ten tv. Czytalem sporo negatywnych komentarzy ale o modelach mniejszych, jak to się ma do TCL 75"?
CZY ewentualnie znajdę jakiś inny tv w podobnej cenie i jakości? Chodzi tylko i wyłącznie o tv 75"
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Poczytaj troszkę skąd biorą się negatyne opinie:
Pierwsza grupa to przeciwnicy Kikiego, mają pełne prawo go krytykować, ale śmieszne jest gdy zamiast krytykowć jego to wpisują posty na TV , które on oferuje, a oni nie widzieli.
Druga grupa, to osoby które rzeczywiście miały problemy , szczególnie z pierwszymi softami z androidem 7 (podobnie jak Sonu i Phillips), jednak tu android 8 je rozwiązał (ja nie miałem problemów już od androida 7 z lutego, nie wiem tylko czy działa dobrze moduł CI bo go nie używam, mam dekoder Orangu).
TCL-a P60 od ponad roku i mogę śmiało stwierdzić, że nie ma lepszego smarta od androida 8, jak kupisz coś na innym systemie to wcześniej czy później będziesz musiał kupić jakiegoś box-a (lub podłączyć komputer), a takie rozwiązanie będzie zdecydowanie mniej wygodne i komfortowe, oraz droższe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry