TV 75" 120Hz

xjaniux

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam! Prośba o propozycję TV do salonu, budżet okolice 6k, odległość 3,5 - 4m, ekspozycja ściana od płd z oknem od wschodu więc problemu z odbiciami brak. TV głównie do grania xbox/ps5, netflix i youtube, dlatego jak w opisie 120Hz raczej wymagane, do tej pory wysłużony Panasonic 50cali plazma już 11lat :). TV będzie wisiał na uchwycie, jeżeli jest coś naprawdę dobrego nieznacznie powyżej budżetu to również proszę o propozycję.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najbliżej masz TCL 75C728 za 6799 zł z pakietem.
Na inne 120 Hz kasy nie wystarczy.
Nowe modele 120 Hz i 75" teraz są powyżej 10.000 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najbliżej masz TCL 75C728 za 6799 zł z pakietem.
Na inne 120 Hz kasy nie wystarczy.
Nowe modele 120 Hz i 75" teraz są powyżej 10.000 zł
 

xjaniux

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki za propozycję, zastanawiam się nad zejściem do 65 cali, z podobnymi parametrami jak ten tcl, z android tv, cenowo pewnie będzie taniej, jak się okaże za mały to przerzucę go w inne miejsce i zamienię ma 75.
 

xjaniux

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozumiem, że wielkość ma znaczenie ale w perspektywie czasu mam zamiar kupić jeszcze jeden TV, jak się okaże że 65 to mało to następny będzie na pewno większy. Jeśli chodzi o kwotę na 65" to 5k byłoby chyba wystarczająco.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
NO raczej 5,500 - bo wystarczy wówczas na Oleda 65 705 Philipsa, LG 65BX za 5299 zł lub na mini leda 65C825 TCLa za 5299 zł
No chyba że jednak dozbierasz do 65C835 lub 65Oled 805
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie 75" , napisz proszę na PW dostaniesz info dla niebieskich członków forum w specjalnej ofercie z pakietem dodatkowym.
 

xjaniux

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zastanawia mnie jeszcze model 75c735, czy jest jakas zasadnicza różnica pomiędzy nim a poprzednikiem poza 144Hz? Zastanawia mnie czy kosztem Hz odjęli coś istotnego?
 
Do góry