tv 65" lcd 100hz hdmi 2.1 4k na matrycy va

buldoggg

Member
Bez reklam
Witam poszukuje telewizora lcd 65" z matrycą va hdmi 2.1 i 100Hz(oprócz samsunga)-jaki model znanych producentów jest najtańszy z tymi parametrami które podałem ?
 
Ostatnia edycja:

Waldorff

Member
Jak masz możliwość to zobacz ten telewizor w działaniu na własne oczy przed zakupem, ewentualnie kup przez internet albo tam gdzie będziesz miał możliwość zwrotu jak Ci się nie spodoba. Mówiąc wprost, Sony podobnie jak Samsung robi coraz gorsze modele za coraz większe pieniądze. W przypadku Samsunga cyrk z seriami, gdzie słabsze modele dostają numerację serii wyższej to już w ogóle kpina z użytkowników. Widocznie taki teraz jest trend :D
 

akbmicro

New member
daj znac czy jestes zadolowny, co na plus i minus :)
ja poszukuje głównie do ogladania na wprost, wieczorem i netflix.

Ja do takich celów kupiłem Philips 65PUS9435/12.
W porównaniu z konkurencją przeważyły dodatki:
Android - słucham i oglądam clipy na Tidal i nie tylko. Tidal w wysokiej jakości dźwięku jest na Android i Windows.
Ambilight - spodobało mi się i rzeczywiście jest całkiem fajne do oglądania wieczorami i w nocy (zaciemnienie pokoju).
Wbudowany soundbar - podłączenie do wzmacniacza stereo ze 100% spadło do 20%, a jak dokupię subwoofer to stereo będzie dedykowane tylko do muzyki.
W naszym przypadku ponad 90% wykorzystania TV to albo streaming, w większości Netflix, albo kabel w jakości HD.
Dla Netflix - najlepiej mieć w TV Dolby Vision i Dolby Atmos.
Kupiłbym OLED, ale...
W naszym domy TV czasami ląduje na PAUSE, na całkiem długo...a to statyczny obraz przez ??30min?? co przy Netflix może oznaczać wypalenie paska postępu.
 
Do góry