TV 65 do 5500 zł / philips 65PUS8807/12 lub inny

innoTHG

New member
Witam,

Potrzebuje pomocy przy wyborze TV. Interesuje mnie 65 cali do kwoty 5500 zł.

Niestety jest bardzo mała dostępność OLED z LG dlatego zmieniłem budżet na mniejszy i rozważam inne firmy.

W oko wpadł mi taki model: philips 65PUS8807/12 https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-65pus8807-12.bhtml .

Co uważacie czy lepiej szukać czegoś innego? Główne zastosowanie to naturalnie TV, Youtube, netflix i czasem konsola(PS4/5).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled LG jest dostępny bez problemów.
A jaki dokładnie model masz na myśli ?

Ten Philips To ich topowy model.
I jak Top ma wszystko.
Masz za 4899 zł z pakietem dodatkowym dla członków forum.
Do grania extra - bo na niski input Lag
Masz najnowszy procesor ze świetnym skalowaniem.
 

innoTHG

New member
Tzn szukałem czegoś właśnie od LG ale teraz, że zakupiłem konsole to mam mniejszy budżet wiec raczej OLED już nie trafię w cenie 5600.
Czas temu były dostępne w Media Expert / MM / RTV ale już nie ma.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale jeśli masz na myśli oleda 65" - to kasy nie wystarczy.
Najtańszy to oled 65" JVC za 6699 zł, Toshiba 65 Oled za 6599 zł, Philips 65Oled707 za 7399 zł
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Witam,

Potrzebuje pomocy przy wyborze TV. Interesuje mnie 65 cali do kwoty 5500 zł.

Niestety jest bardzo mała dostępność OLED z LG dlatego zmieniłem budżet na mniejszy i rozważam inne firmy.

W oko wpadł mi taki model: philips 65PUS8807/12 https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-65pus8807-12.bhtml .

Co uważacie czy lepiej szukać czegoś innego? Główne zastosowanie to naturalnie TV, Youtube, netflix i czasem konsola(PS4/5).

LG OLED dostępne są wszędzie w dużych ilościach. To bardzo popularne modele. Może szukasz zeszłorocznych, wycofanych już modeli (A1x / B1x / C1x / G1x ) lub starszych. W tym roku mamy modele serii A2x, B2x, C2x i G2x ("x" zastępuje dowolną cyfrę, która nie zmienia modelu TV i oznacza jedynie inny kolor plecków TV, kolor podstawy lub czasem inny kanał dystrybucji).
Za 5500 nie kupisz jednak 65" OLEDa z aktualnej linii a jedynie modele 55".
 
Do góry