Tv 65 Cali Salon, Soundbar Salon, TV około 50 cali sypialnia

east

New member
Cześć,

Kiki co doradzisz tym razem, jako stały klient:

Potrzebuje 65 cali do salonu.

Do tego TV soundbar do zestawu.

Do sypialni potrzebuje około 50 cali (obawiam się, że 55 cali będzie za duży - 2,4 metra odległość).

Oglądam: Ps4, Cyfra Hd, Netflix.

Budżet całość max 11 tyś.
 

east

New member
Tak wiem,

Ja oczekuje propozycji od razu z ceną od Kikiego.

Kiki odbiór osobisty proszę weź pod uwagę, odbierałem już z Uranii od Ciebie. (teraz już po Uranii).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz info ze specjalnymi cenami dla stałego użytkownika tak jak prosiłeś na maila.
Masz dwie wersje wyboru.
Obie świetne bo mieścisz się po promocjach BF w klasie modeli premium
Urania jeszcze dwa lata i ma zabłysnąć nową jakością.
Oby im się udało.
 

east

New member
O temat sypialni Was dopytam.

Łóżko małżeńskie przed nim ściana na której zawiśnie TV. Odległość od głowy do ściany 2,40. - Jaką wielkość proponujecie.

Drugie pytanie, pod TV nie ma szafki nic, tylko TV wiszący, jak rozwiązać sygnał kablówka, nc+ , netflix itp.

Nie mam miejsca na żaden dekoder. Za TV na jego wysokości przygotowane gniazdko i gniazdo telewizji naziemnej/satelitarnej.

Proszę o pomoc jak to rozegrać?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym 55" jako target do sypialni.
TV 55 Oled Philps 865, Będzie rewelacja
A do Salonu też wystarczy kasy na Oled 65"
I masz podwójną radość.
 

east

New member
Kiki to nie na moją kieszeń.


Czytałem o jakiś kartach wkładanych do TV od kablówki. Ma to ktoś?


Co do TV jednak oledy odpadają, będą LCD poszukiwane. Co polecacie z LCD dla mnie?
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
O temat sypialni Was dopytam.

Łóżko małżeńskie przed nim ściana na której zawiśnie TV. Odległość od głowy do ściany 2,40. - Jaką wielkość proponujecie.

Drugie pytanie, pod TV nie ma szafki nic, tylko TV wiszący, jak rozwiązać sygnał kablówka, nc+ , netflix itp.

Nie mam miejsca na żaden dekoder. Za TV na jego wysokości przygotowane gniazdko i gniazdo telewizji naziemnej/satelitarnej.

Proszę o pomoc jak to rozegrać?

Stałem rok temu przed tym samym dylematem, też w sypialni z TV na ścianie.
Obecnie TV już wisi na pustej ścianie i nie ma wokół niego żadnego widocznego kabla. Zamurowałem jedynie cienki płaski kabel zasilający 2x1,0 mm, który wyprowadziłem z najbliższego gniazdka przy podłodze. Kabel wychodzi ze ściany za TV, zakończony dwoma płaskimi gniazdami - do płaskich wtyczek.

1. Co do takiej odległości (2,4m) to śmiało bierz 55". Ja wziąłem 49" (do 2,2m) i jest OK ale dzisiaj brałbym chyba już 55"

2. TV dostaje sieć przez WiFi ac a więc działa Netflix, YT itp. Zainstalowałem też w TV apkę Canal+ Online gdzie mogę oglądać 95% kanałów z mojego pakietu satelitarnego Canal+ (dawniej NC+)). Canal+ daje za darmo taką możliwość wszystkim użytkownikom pakietu sat. Jak ktoś nie jest abonentem Canal+, to można wykupić taki pakiet osobno.

3. Sama telewizja leci też z dodatkowego dekodera od NETII (Evobox), który jest bardzo mały (ma ok 2,5 cm grubości i świetnie mieści się między TV a ścianą). Dekoder ten nie generuje obrazu super jakości ale do się oglądać. Ma natomiast dużą zaletę bo nie potrzebuje żadnego kabla z sygnałem telewizyjnym - sygnał dostaje przez WiFi (telewizja jest strumieniowana z Internetu). Dekoder ten jest bezpłatnie dodawany do pakietu światłowodowego NETII z pakietem 77 kanałów. Ja jedynie dopłacam 10 zł do wyższego (średniego pakietu). Co ciekawe, pomimo, że dekoder jest za TV to i tak bardzo dobrze odbiera sygnał z pilota (pewnie się odbija od sufitu).

Tutaj masz ten pakiet Netii: https://www.netia.pl/pl/pakiety/internet-telewizja/dla-kazdego?na-start=pakiety&dla-kazdego=pakiet-s
Światłowód 300 Mbps + pakiet telewizji "S" (77 kanałów z dekoderem Evobox) - kosztuje 50 zł/mies.
Ten sam net bez telewizji kosztuje tyle samo, więc tel. z dekoderem wychodzi gratis.


Jak potrzebujesz więcej szczegółów czy jakieś zdjęcia, to pisz na PM.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LCD zamiast Oldów...
Ok.
Philips 65PUS9435
Sony 65X95J
TCL 65C825
LG 65Qned 913
Philips 65 mini led 9506


Philips 55PUS7906
TCL 55C825
Samsung 55QN80
 

east

New member
KIKI:


A Sony ten model dwa razy:

Sony XR-65X90J

Sony XR-55X90J

Jakie ceny za te modele? I jaki soundbar do salonu do tego z ceną ?
 

east

New member
KIKI:

Będziemy działać,

Jak tylko sprzedam zakupione u Ciebie:

Dali Zensor 7 zestaw wraz z amplitunerem Onkyo.

Chyba, że w rozliczeniu ?:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety używanych nie skupujemy i nie sprzedajemy - tylko nówki.
Sorry.
Soundbar LG BSN11 - będzie extra !
 
Do góry