TV 65 cali LED czy OLED - o to jest pytanie.

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jak masz fundusze to bierz OLEDa w 65" i będzie pełne zadowolenie - nie ma się nad czym zastanawiać - zresztą teraz już 65" są w przystepnych cenach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie Oled o ile wystarczy kasy, bo nie podałeś przedziału cenowego.
I rozpiętość cenowa oledów masz też o 7,5 tyś do 20 tyś przy 65".
Chyba , że skorzystasz z programu Piątka LOco - gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
Różnice dochodzą przy 65" do 6000 zł
Oled i masz gwarantowany efekt wow każdego dnia jak odpalasz telewizor.
 

Lukxyz

New member
Zdecydowanie Oled o ile wystarczy kasy, bo nie podałeś przedziału cenowego.
I rozpiętość cenowa oledów masz też o 7,5 tyś do 20 tyś przy 65".
Chyba , że skorzystasz z programu Piątka LOco - gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
Różnice dochodzą przy 65" do 6000 zł
Oled i masz gwarantowany efekt wow każdego dnia jak odpalasz telewizor.

Czekalem na jakieś propozycje, ale cos ciężko o nie. Co do ceny, to nie mam jakiś limitów, ale chciałbym dostać jak najwięcej za jak najmniej, czyli wybrać coś***co ma najlepszą relacje cena/możliwości. Nie jestem jakiś kino maniakiem, gamerem etc. Chce kupić przyzwoity sprzęt w dobrej cenie. Znudziły mi się***już zakupy flagowców, które są nimi przez rok i nie są dla mnie rzeczą niezbędną jak np. telefon czy komputer.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak najwięcej - to LG 82 UM7600 .
Masz w specjalnej ofercie gdzie sam wybierasz ceny , lub 75EP 660 też w programie.
Masz je w extra cenach dla niebieskich członków forum.
 

Lukxyz

New member
Żeby nie było ze historia bez finału bo finał był już jakiś czas temu.
Stanęło na 75 XG95. Zastanawiałem się czy warto skoro na horyzoncie XH, ale to takie czekanie bez końca. Na moim materiale i na moje oko OLED nie dał mi niestety takiej różnicy aby dopłacić 2x więcej niż zapłaciłem. Nie mówię ze nie ma różnicy, ale nie jest to (dla mnie) przeskok 50% między jakością tych dwóch (XG 95 vs AG9).
W pewnym momencie czytając oponie, zacząłem zahaczać o Loewe, ale wyhamowałem bo szło to już w kierunku zakupu dla idei.

Wielkość się zmieniła bo nie chciałem poruszać tu jeszcze kwestii rozmiaru a bardziej skupić się na technicznym aspekcie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry