TV 65 cali do salonu

mac30

New member
Jestem na etapie poszukiwań TV 65 cali.
Podstawa to dobra jakość obrazu, płynność i szybkość działania. Telewizor będzie głównie wykorzystywany do oglądania tv z nc+ oraz sporadycznie do gier. Cena którą mogę wydać to max 5 tys. ale może być i taniej.

Moją uwagę zwrócił model LG 65SM8200, ma szybki system, jest łatwy w obsłudze i świetne sterowanie głosem. W necie nie ma za dużo opinii na jego temat ani testów więc zwracam się z prośbą do Was.



Biorę też pod uwagę Philipsa 65PUS7303 albo coś z nowej serii TCL np EP680


TV będzie w odległości ok. 4m od kanapy, pomieszczenie raczej jasne.

Możecie podpowiedzieć czy to dobry wybór czy szukać czegoś innego?
 
Ostatnia edycja:

bushido90

New member
65pus7304/12 nowszy model
, większość dobrych tv albo są powystawowe albo już nie dostępne. Sam jestem w podobnej sytuacji co Ty i już 4 dzień czytam i czytam coraz trudniej podjąć decyzję
 

snake918

New member
A ja po rozmowie z Kiki i jego kolega Markiem w budzecie ponizej 5 tys za 65 cali zostalem przy wyborze tcl 9006 x2, uswiadomili mnie ze tv swojej klasie jest bardzo dobry. Mam nadzieje ze tak bedzie. Dotrze do mnie w ciagu 2 - 3 dni
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są dobre, obydwa są dostępne w specjalnej ofercie.
Philips ma lepsze aplikacje , multimedia, możliwości, ambilight
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Płatności wszystkie !
Philips 65PUS8303 za 4999 zł
Kalibracja
Wtyczki
Sprawdzenie
Aktualizacja
Dostawa

Jeszcze są ale to ostatnie sztuki.
 

mac30

New member
Co zyskam wybierając Philipsa 65PUS8303 zamiast 7303/7304? Czy będzie duża różnica w jakości obrazu i szybkości działania? Czy w tych modelach można sterować głosowo funkcjami telewizora (przełączanie kanałów, sterowanie głośnością itp) tak jak w LG?
 

bushido90

New member
Wiesz co ja już 10 dni wybieram 65 calowy tv i przerabialen Twoje też ale ostatecznie będę wybierał pomiędzy xf8505 a qe65q67rat zależy mi tylko na YouTube, NAS, i Płynności oraz Obraz i matryca VA
 

brodacz

Active member
Bez reklam
No właśnie tu jest problem. Bo albo płynność (100Hz w 8303) albo VA. Mając taki wybór chyba jednak kompromisem byłoby ips Philipsa. Wobec pozostałych ma 100 zalet i tylko tę 1 wadę. Chociaż niektórzy jej nie dostrzegają.
 

bushido90

New member
No właśnie tu jest problem. Bo albo płynność (100Hz w 8303) albo VA. Mając taki wybór chyba jednak kompromisem byłoby ips Philipsa. Wobec pozostałych ma 100 zalet i tylko tę 1 wadę. Chociaż niektórzy jej nie dostrzegają.

Samsung też ma 100hz i ma VA!
A xf8505 myślałem że to VA jednak IPS jak 8303
 

bielikk

New member
Bez reklam
Co zyskam wybierając Philipsa 65PUS8303 zamiast 7303/7304? Czy będzie duża różnica w jakości obrazu i szybkości działania? Czy w tych modelach można sterować głosowo funkcjami telewizora (przełączanie kanałów, sterowanie głośnością itp) tak jak w LG?

KUPUJ Philipsa 65PUS8303 I SIĘ NIE ZASTANAWIAJ, JAK BĘDZIESZ NIEZADOWOLONY (NIE MA TAKIEJ OPCJI) TO ZWRACAM KASĘ.
atuty:
- płynność obrazu
- szczegółowość obrazu
- kolory (bajka)
- "czerń" b. dobra
- nic się nie wiesza ....
 
Do góry