tv 65 cali do salonu problem z wyborem

Dzień dobry wszystkim planuje zakup telewizora 65 cali do kwoty 3000 zł
Mam nadzieję że pomożecie i otrzymam tutaj odpowiedz na moje zapytanie.

1-jak duże pomieszczenie-25m2
2-jak daleko siedzimy-3m
3-czy siedzimy na wprost czy z boku-praktycznie na wprost
4-telewizor ma stać czy wisieć-jeszcze nie wiem
5-jak słonce świeci-salon nasłoneczniony ale mogę zasłonić żaluzje
6-jaki telewizor posiadam-LG55UF800V
7-co chcę oglądać-tv,sport ,youtube
8-jaki sygnał-tv po światłowodzie Toya
9-rozmiar telewizora-65 nie wiem czy 70 nie będzie za duży
10-jak często wymieniam telewizor-mam 9 letni LG55UF800V i czteroletni TCLU55C7006
11-cena najlepiej tak do 3000 zł

Zastanawiam się nad LG 65NANO 813PA ponieważ nie mam problemu z tym lg co posiadam
TCL-65C645,TCLC721 ale tutaj boję się ponieważ ten TCL co posiadam w domu to same problemy softem ,jak również zaraz po gwarancji 2 paski na matrycy.
Myślę też nad Philipsem ale nie wiem czy warto.Chyba że są inne telewizory nad którymi warto się zastanowić.
Wiadomo żeby smart chodził płynnie-głownie chodzi o youtube .
 
Witam kiki nie wiem czy 70 cali nie będzie za dużo, nie znam systemu Saphi a od którego modelu 65 lub 70 jest pełny android, też sporo negatywnych opinii o Philipsach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież jak Ci się nie spodoba możesz zawsze zwrócić , oddać lub wymienić.
Zero ryzyka !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli wielkość ma znaczenie - brałbym 70" Philipsa.
Masz duży ekran w super cenie.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Koło androida to to nawet nie stało... Mało tego - Philips zmienia system na Titan OS więc nie sądzę aby Saphi było jeszcze w ogóle rozwijane... Ale to nawet nie o ten system chodzi tylko o to że kupowanie niskiego modelu philipsa a 70pus7555 takim właśnie jest w tak dużym calażu to jest strzał w kolano i tyle w temacie. Musiał byś wykupić cały zapas melisy i nervosolu w aptece aby to jakoś zdzierżyć później i to nie wiem czy dałbyś radę...
 
Ostatnia edycja:
Koło androida to to nawet nie stało... Mało tego - Philips zmienia system na Titan OS więc nie sądzę aby Saphi było jeszcze w ogóle rozwijane... Ale to nawet nie o ten system chodzi tylko o to że kupowanie niskiego modelu philipsa a 70pus7555 takim właśnie jest w tak dużym calażu to jest strzał w kolano i tyle w temacie. Musiał byś wykupić cały zapas melisy i nervosolu w aptece aby to jakoś zdzierżyć później i to nie wiem czy dałbyś radę...
Witam to co byś polecił z 65 cali.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Od polecania to tutaj jest bosss... nie będę mu wchodził w drogę bo juz mi dał kolejne ostrzeżenie hehe
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz wiele modeli
65p725
65eq7
65c735
65pus8118
Jeśli zostajesz w klasie 3 tys zł.
Plus dodatkowo pakiet gratisów do każdego dla członków forum.
 
Do góry