TV 65 cali do 10.000 ??

gacek80

New member
Witam
Posiadam tv Sony 55hx855 i jestem zadowolony z niego ale robie remont i chicialbym zakupic jakas 65 :) Na poczatku bylem zdecydowany na Sony 65xf9005, pozniej chcialem Oleda Sony 65af8 ale w sony center bardziej mi polecano za te sama cene po rabatach 65ag9, jednak kurcze zwatpilem bo mimo wszystko jest to dla mnie za duzo pieniedzy za tv ... a i w dalszym ciagu obawiam sie tych wypalen (choc nie wiem czy slusznie ). Dzis w sklepie bo dlugich rozmowach polecano mi Samsunga QE65Q85RAT no i chociaz nigdy sie zbytnio nie rozgladalem za Samsungiem to dzis mie zaciekawil ten tv i pytam Was o opinie, gdyz znacie sie bardziej (dzieki hdtv.com.pl kupilem tego hx855 :) )..
Tv bedzie sluzyl do wszystkiego - filmy, ps4 no i zwyczajne programy.

Pozdrawiam i licze na Wasza pomoc ...
 

tomoman

New member
Jak oled w tej cenie, to zainteresuj się serią C9 LG. Niestety nie wiem jak z wypaleniami, bo mam go od tygodnia, ale jakość obrazu powala. Moim zdaniem żaden LED, nawet ten samsungowy qled nie ma startu do prawdziwego OLEDa, obojętnie czy będzie to LG, Sony czy Philips. Ale to moje zdanie, bo widzę, że jutuberzy fluencerzy różnie mówią :D
 

gacek80

New member
Wlasnie Oled ma obraz super to wiem, chodzi tylko o to, czy Qled az tak bardzo odstaje czy warto jednak zainwestowac...jesi ktos ma wlasnie takie obawy jak ja :p szkoda ze tez nie mozna w domu sprawdzic jakichs 2 tv i wybrac....tak by bylo prosciej :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale przecież Oled wygrywa zdecydowanie.
Na wszystkich prezentacjach i pokazach na świecie.
Łapiesz się też na program pilotażowy
Podaj proszę maila to Ci wyślę.
Sam wybierasz cenę .
W klasie cenowej Oled wygrywa zdecydowanie !
 

FanKosmosu

New member
Wlasnie Oled ma obraz super to wiem, chodzi tylko o to, czy Qled az tak bardzo odstaje czy warto jednak zainwestowac...jesi ktos ma wlasnie takie obawy jak ja :p szkoda ze tez nie mozna w domu sprawdzic jakichs 2 tv i wybrac....tak by bylo prosciej :D


QLED (czyli LCD jeśli odjąć bełkot Samsunga) jest zdecydowanie gorszym wyświetlaczem OLED.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Wlasnie Oled ma obraz super to wiem, chodzi tylko o to, czy Qled az tak bardzo odstaje czy warto jednak zainwestowac...jesi ktos ma wlasnie takie obawy jak ja :p szkoda ze tez nie mozna w domu sprawdzic jakichs 2 tv i wybrac....tak by bylo prosciej :D


Zamów u KIKI-ego prezentację w domu , i sam zdecydujesz czy wybrać OLEDA czy QLED-a
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
gacek80
Napisz proszę na PW to CI wyślę.
Ale wg mnie szkoda kasy na porównanie Oled wygrywa zawsze i zdecydowanie.
 
Do góry