TV 65 cali 5-6 tysięcy

grucha123

New member
Hej,

Bardzo proszę o poradę. Chcę kupić TV 65 cali do 5/6 tysięcy.
Ewentualnie nieco drożej jeżeli uznacie, że warto.
Jestem otwarty zarówno na Full HD jak i 4K.
TV do salonu, dla rodziny, spora odległość od ekranu stąd taki wymiar.

Dziękuję z góry za podpowiedzi.
 

grucha123

New member
Hej dziękuję że odpowiedziałeś. A coś bliżej mojego budżetu? Co według Ciebie ma ten Tv , że warto dołożyć ?

Proszę pomocy...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież wcale nie musisz przepłacać. Za 4999 zł masz extra TCLa 65 C70 , który został wybrany jako najlepszy telewizor LCD w Europie w klasie cena do jakości. Masz podświetlenie strefowe, Głośniki JBLa, Obsługa głosem i dodatkowego pilota, Android 7,0 MXPlayer, Kodi , Terrarium, kalibracja gratis, dostawa gratis.

Jeśli chcesz dopłacić to Philips 65 PUS7502 za 6399 zł z kalibracją i dostawą gratis.
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV.
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html#post104906
 

destructor

New member
Bez reklam
Brak klockowatych zalaman na liniach ukosnych i zaokraglonych, super kolory, plynnoscia nie dorownuje mu zaden w tym pulapie cenowym,czarny jest czarny, matryca 120 hz pozwala cos z hdr delikatnie zobaczyc jesli na to zwracasz uwage, szybki system wg niektorych slaby bo malo aplikacji np do namierzania obcych na ksiezycu, nie wiem po co im to.
Powyzszy tcl nie sięga do piet temu panasonicowi w zadnej kwestii zwiazanej z obrazem. A jak chcesz philipsa to podczas meczy zamknij okno zebys go za szybko nie wyrzucił.
Najlepiej samemu poogladaj je na zywo. Wez pendriva z meczami i filmami slabej jakosci i dobrej jakosci.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL To trzecia firma na świecie.
Obecnie wchodzą do Europy i wprowadzają wypasione telewizory w cenie budżetowych innych marek.OP jakości świadczy EISA BEST BUY

O philipsa nie musisz się martwić mam dwa w domu i grają rewelacyjnie. Na nowym procesorze P5 - znakomicie.
Kto ma ten wie.
Kto nie ma to hejtuje jedynie !!!.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale i Philips i TCL ma zdecydowanie lepsze aplikacje i multimedia.
Obraz będzie dobry i tu i tu.
Philips ma jeszcze ambilighta i najnowszy procesor P5.
Dobra maszyna.
 

jasssu

New member
Lepszym wyborem będzie Philips 6521, dostępny jeszcze w niektórych sklepach internetowych. VA i 120 Hz, trochę jasność mogłaby być wyższa, ale to zdecydowanie dobry wybór i ma zalety wymienione przez kikiego dla 7502. Procesor trochę inny, ale jak najbardziej daje radę z udźwignięciem systemu.
 
Do góry