tv 65''- 80" do 15000 tys

vunpepic

New member
Po pierwsze chcialem sie przywitac bo jestem nowy na forum ,mimo ze od kilku lat je sledze.


Chce kupic nowy tv bo moj samsung 55h6850 niestety nie spelnia moich wymagan, jest troszke za
maly i do tego ma straszny clouding. Szukam tv z bardzo dobrym obrazem nie wazne jaka marka, nie zalezy mi na bajerach i na dzwieku bo mam podlaczone kino .Czesto ogladam filmy w nocy wiec potrzebuje cos z dobrym podswietlaniem. Odleglosc do tv mam 2,5m wiec mysle ze 65" wystarczy.
Narazie czytam i czytam i mam coraz wiekszy dylemat. Czekam jeszcze na nowe modele samsunga ale nie wiem jak tam z podswietlaniem.Poradzcie cos prosze.
 

pantomima

Banned
Panasonic TX65DX750B

Moze to i dobry tv, nie mam rozeznania bo nie planuje kupna tv ale przydala by sie jakas argumentacja dlaczego akurat ten model a nie jakis inny ;)

Jasne ze kolega moze sobie poczytac o tym modelu ale to sa tylko cyferki,tabelki ktore w praktyce moga grubo odbiegac od zawartych w opise technicznym deklaracji .
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy tej odległości 65" będzie extra.
Masz z dobrych modeli:
- Philipsa 65PUS8601 - poczwórny ambilight
- Philipsa 65PUS8901 - ambilux
- Sony 65XD9305
 

vunpepic

New member
I tv kupiony wybor padl na 65KS9500 w hurtowni bedzie 7 kwietnia wiec w nastepny wtorek bede go mial w domu kupilem na firme i mnie kosztowal 2900 euro. Dziekuje za pomoc oczywiscie zrobie maly test tv :)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam "tanio jak barszcz" gratulacje,test zrób na spokojnie jak zapoznasz się z menu TV etc...Po tygodniu zabawy będziesz mógł więcej przekazać?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Szału z tą ceną nie ma. 2900 euro * 4,24 daje niecałe 12300 zł. U nas jest do nabycia za 12999 zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To napisz proszę swoje wrażenia, bo mój kolega wymieniał go na Sony. I teraz twierdzi że jest duża różnica.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam ja rozumiem,że kolega z Gibraltaru kupił model Samsunga 65"KS9500 z pełnym podświetleniem FALD,512 stref odpowiednik amerykańskiego KS9800.W Polsce jeszcze tego modelu nie ma ! Na zachodzie kosztuje około 4700€.
 

vunpepic

New member
Dzisiaj dopiero dotarly do niektorych dostawcow w hiszpani, jutro mi go wysla wiec dotrze w poniedzialek lub wtorek. Moj dostawca twierdzi ze to jest model z pelnym podswietleniem nastepca js9500.A cena w detalu jest oczywiscie tak jak kolega napisal 4700 euro
 

pantomima

Banned
Witam ja rozumiem,że kolega z Gibraltaru kupił model Samsunga 65"KS9500 z pełnym podświetleniem FALD,512 stref odpowiednik amerykańskiego KS9800.W Polsce jeszcze tego modelu nie ma ! Na zachodzie kosztuje około 4700€.

A u Ciebie w zurcie juz dostepny jest ten model ? halo Rhjg ?
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Witam spytaj się Kikiego jego kolega już zdążył go wymienić.U mnie będzie prawdopodobnie za dwa m-c...Pozdrawiam RH
 

piteron

Active member
Bez reklam
Hmmm
Dziwne bylem dzisiaj w samsung store i pytałem o nowe modele.ks 9500 ma sie pojawić na poczatku czerwca. A tu juz wymiana była
 

vunpepic

New member
No niestety ja tez czekam, nie dotarly jeszcze, najblizszy termin to koniec maja. A mialo byc tak pieknie. Nie wiem czy czekac czy wziac moze cos 75 cali od Sony tam tez jest pelne podswietlenie.
 
Do góry