TV 65-70 cali pod konsolę i kablówkę

weeman

New member

Mam akurat 65uh8507. Generalnie bardzo fajny tv. Szybko i sprawnie dziala soft. Colory przepiekne. Jedyny minus dla mnie to typ podswietlenia matrycy. Jak ktos duzo oglada filmow w ciemnych pomieszczenia to po jakims czasie mozesz zauwazyc ze w ciemnych scenach sa podawietlane pasy od gory do dolu ( nie wiem jak to nazwac) niestety z tego powodu go oddam. Rowniez nie mozna zintegrowac pilota z piolotem od cyfrowego polsatu oraz nie czytal ostatni plikow mkw (napisow).

Wymianiam albo na oleda albo soniaka z podaswietleniem strefowym no chyba ten efekt z pasami jest na kazdym lcd....

Jezeli nie ogladasz czesto filmow w nocy to bedzie dla Ciebie ok

W temacie philipsow to uwazaj bo same sie restartuja i sa duze problemy z nimi.
 

m.dudzinski

New member
Ten Ambilight faktycznie mi się spodobał :) a jest szansa, żeby w tym przedziale cenowym znaleźć OLED jakiś?

Mam akurat 65uh8507. Generalnie bardzo fajny tv. Szybko i sprawnie dziala soft. Colory przepiekne. Jedyny minus dla mnie to typ podswietlenia matrycy. Jak ktos duzo oglada filmow w ciemnych pomieszczenia to po jakims czasie mozesz zauwazyc ze w ciemnych scenach sa podawietlane pasy od gory do dolu ( nie wiem jak to nazwac) niestety z tego powodu go oddam. Rowniez nie mozna zintegrowac pilota z piolotem od cyfrowego polsatu oraz nie czytal ostatni plikow mkw (napisow).

Wymianiam albo na oleda albo soniaka z podaswietleniem strefowym no chyba ten efekt z pasami jest na kazdym lcd....

Jezeli nie ogladasz czesto filmow w nocy to bedzie dla Ciebie ok

W temacie philipsow to uwazaj bo same sie restartuja i sa duze problemy z nimi.


Ok dzięki za info! Niestety głównie funkcjonuję w nocy i po ciemku, zarówno z graniem po sieci jak i oglądaniem filmów. Zaczynam tracić nadzieję, że za te pieniądze i w tym rozmiarze da się znaleźć coś sensownego...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej wybrałbym Philipsa 65PUS6521. Masz matrycę VA , 100Hz, HDR , VP9 - więc czerń spełni Twoje oczekiwania.
To jest sensowny wybór.
I właśnie w nocy i po ciemku.
 

m.dudzinski

New member
W klasie cenowej wybrałbym Philipsa 65PUS6521. Masz matrycę VA , 100Hz, HDR , VP9 - więc czerń spełni Twoje oczekiwania.
To jest sensowny wybór.
I właśnie w nocy i po ciemku.



a jeszcze dopytam, bo gdzieś np. na morele.net ten tv występuje w formie z dodatkową liczbą na końcu nazwy:
Philips 65PUS6521/12



co oznacza to 12 po ukośniku, czy różni się jakoś od podstawowej wersji gdzie to /12 nie występuje?
Nie ukrywam, że ten model z morele.net przyciągną moją uwagę bo jest tańszy jakieś 200zł, tylko nie wiem czy to promocja, czy odrobinę inny model tego samego tv :):szukaj:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oznacza miejsce dystrybucji.
To jest ten sam telewizor.
Dla niebieskich jest w specjalnej cenie i to z profesjonalną kalibracją gratis.
 

siamer

New member
sorry troche za offtopic ale:
philips pus6521 ma matryce VA a philips pus7101 ma matryce IPS ?? z tego co wyczytalem to jednak matryca VA jest lepsza do ogoladania na wprost, a IPS ma lepsze kąty ? nowe wersje sony tez sa robone na VA. jest sens w 2017 kupowac IPSa ? tez rozgladam sie powoli nad TV dlatego pytam...

kormac1 juz duzo czytalem o TV i ten co kiki polecil w tej cenie chyba najlepszy... moje typy na ta chwile bylyby philips7101 (ale ta matryca?), samsung ks7000 (ale obudowa?), oraz sony seria 8... ? nadal mysle i czekam na testy nowego philipsa 7502 :D

pozdrawiam...
 

siamer

New member
Wg mnie Philips pUs6521 zagra lepiej od SOny i mniej kosztuje.
ponawiam pytanie.

kiki dlaczego tanszy model philips 6521 ma matryce VA (ktora ogolnie jest uwazana za lepsza) a wyzszy model 7101 ma matryce IPS ? wiesz cos o tym ? ja TV ogladam na wprost i to w wiekszosci wieczory wiec dla mnie VA bylaby lepsza ale myslalem nad 7101...

pozdrawiam...
 

siamer

New member
Te modele mają spełniać różne potrzeby.
A jakie Ty masz?

ogladam glownie wieczorami duzo filmow, duzo filmow i seriali, mam odtwarzacz blueray i kilka filmow wiec musi byc 4K, lubie nowe technologie wiec android bylbym wskazany, ogladam z okolo 4 metrow wiec 65" powinno byc ok, tresc z laptopa przesylam przez chromecasta wiec miloby bylo gdyby byl wbudowany...

kupowac bede dopiero w grudniu wiec do tego czasu moge sobie jeszcze poczytac ale na chwile obecna najrozsadniejszym tv chyba bylby sony 65xe85 albo samsung 65ks8000 (ale nie wiem jak z tym tizenem).

jak o czyms zapomnialem to prosze o informacje,

dzieki!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli do Chromecast to lepszy jest Philips i Sony. Samsung działa po Miracast.
I wówczas masz model jedyny z podświetleniem 128 stref PUS7601 za 8599 zł z kalibracją.

A kiedy chcesz zamknąć transakcję ?
 
Do góry