TV 65" 3000 zł

Jericho24

Member
Bez reklam
Ważne,że jest czerń i wystarczająca jasność
taka opinie znalazlem na ceneo, ktora dla mnnie dyskwalikuje ten tv:
"Obraz i kolory super. Jedyna wada to nie równe podświetlenie matrycy - widać jaśniejsze plamy na czarnym ekranie podczas włączania telewizora. Na ciemnych scenach też widać jaśniejszą czerń w tych miejscach."
czyli brak w miare jednolitego podswietlenia.
 

3echo

Member
Bez reklam
Może zależy od egzemplaża,ale u mnie jest dość równo matryca podświetlona.Nie mam dyskomfortu jak we wcześniejszych tv,które mam.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Może zależy od egzemplaża,ale u mnie jest dość równo matryca podświetlona.Nie mam dyskomfortu jak we wcześniejszych tv,które mam.
wrzuc jakas fotke z ciemnej sceny, w ciemnym pomieszczeniu z dluzszym czasem naswietlania zdjecia, gdzie mozna zobaczyc to podswietlenie.
 

Lude-k

New member
Ja tez jestem świeżym posiadaczem 65C735. Ustawienia fabryczne słabe, ale trochę zabawy z ustawieniami i jest lepiej. Do ideału jeszcze daleko, więc będzie ciąg dalszy.

Pierwsze wrażenia pozytywne. Mam tylko nadzieję, że nie popsuje się zaraz po gwarancji J
 

3echo

Member
Bez reklam
wrzuc jakas fotke z ciemnej sceny, w ciemnym pomieszczeniu z dluzszym czasem naswietlania zdjecia, gdzie mozna zobaczyc to podswietlenie.
Tak wygląda w całkowicie ciemnym pokoju
 

Attachments

  • tcl2.jpg
    tcl2.jpg
    57,9 KB · Wyś: 96
  • tcl1.jpg
    tcl1.jpg
    90,2 KB · Wyś: 98

Jericho24

Member
Bez reklam
Hmmm, nie wiem co o tym myślec. NIby wyglada prawie rownomiernie, ale za to czerni nie widac.
Da rade oko nacieszyć w ciemnym pokoju?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdź proszę najlepiej na sklepie.
Te zdjęcia są prześwietlone za długim czasem ekspozycji .
Czerń w 735 jest w klasie bardzo dobra co widać po kalibracji.
 

3echo

Member
Bez reklam
Tak jak kiki pisze długi czas naświetlania.Na poniższym zdjęciu 1/25s
Oczy widzą tylko czarną tablice,tak więc rzeczywistość to nie zdjęcie.
 

Attachments

  • tcl3.jpg
    tcl3.jpg
    62,6 KB · Wyś: 81

Jericho24

Member
Bez reklam
Tak jak kiki pisze długi czas naświetlania.Na poniższym zdjęciu 1/25s
Oczy widzą tylko czarną tablice,tak więc rzeczywistość to nie zdjęcie.
I jak tam TV po kolejnym miesiacu? Cały czas cieszy czy wychodza jego mankamenty?
Jak wyglada tv naziemna w takim rozmiarze? NIektore kanaly maja dosc slaby sygnal i na niektorych tv wygladaja baaardzo słabo. Jak jest tutaj?

Problemy z DV???
 

3echo

Member
Bez reklam
Nie mam żadnego z powyższych problemów(odpukać).TV cieszy jak cieszył.Po kalibracji obraz sztos.System śmiga bez zacięć.Nic tylko się cieszyć i oby tak było dalej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystko zależy kto jakie ma oczekiwania.
Najlepiej oczekiwać od telewizora tyle ile się dało kasy....
 

irezumi

New member
Odświeżam temat, jak wygląda to na ten moment? Czy w cenie do 3000 znajdę coś wartego uwagi? TCL 65C735 w tej cenie dostanę?
 
Do góry