TV 65" 3000 zł

irezumi

New member
Witam, szukam tv 65 cali w kwocie 3000 zł. Poniżej ankieta:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? Nieistotne - rolety
8. Co chcemy, aby telewizor posiadał ? Dobry obraz, płynny system
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? dvb-t2
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? naziemna dvb-t2, Internet, telefon
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? Głównie weekend, w tyg. sporadycznie
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak - Youtube, filmy online
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Brak reguły
17. Preferencje co do wielkości? 65 cali (chyba, że warto zrezygnować z wielkości kosztem jakości)
19. Preferencje co do marki ? Raczej bez znaczenia
20. Czy telewizor ma mieć 3D - Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3000 zł

Ode mnie dodam, że dotychczas korzystałem z standardowego tv Samsunga 50UE7xxx z 2017 roku - podstawowy tv kupiony za niecałe 2000 i był dla mnie w zupełności wystarczający. Obraz bez szału, ale na moje potrzeby ok, system Tizen działał bardzo dobrze. Teraz mam na szybko 2 typy:
1. Telewizor Samsung QLED QE65Q67BAU - czytając opinię i mając doświadczenie z Samsungiem uważam, że sprawdziłby się w 100%, edge led chyba na -
2. Telewizor TCL QLED 65C635 - nie jestem przekonany do marki TCL, czytałem wiele negatywnych opinii o płynności, a raczej jej braku w systemie, direct led chyba na +
Widziałem też sporo Philipsów, ale tutaj nie jestem przekonany co do jakości obrazu w tym przedziale cenowym (masa opinii w Internecie).

Jeśli ktoś porówna mi te dwa modele (+ i - obu) lub zaproponuje coś innego w tej cenie byłbym wdzięczny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam
Do Twoich potrzeb TCL 65P725 za 2999 zł - będzie świetny !
TCL już odrobił lekcje.
Philips 70PUS7555 za 2999 zł
Jeśli pasuje możemy działać.
Do każdego ,masz dodatkowo pakiet gratisów o w
wartości 500 zł .
 

irezumi

New member
Witam
Do Twoich potrzeb TCL 65P725 za 2999 zł - będzie świetny !
TCL już odrobił lekcje.
Philips 70PUS7555 za 2999 zł
Jeśli pasuje możemy działać.
Do każdego ,masz dodatkowo pakiet gratisów o w
wartości 500 zł
Dziękuję za propozycję, a jaka będzie rożnica pomiędzy P725 a P735 bo ceny praktycznie te same w sieci?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rózni się wyposażenie , dwa razy mniejszym poborem mocy, nowszym procesorem, , dźwiękiem, multimediami, wydajnością.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, są dostępne od ręki z pakietem.
Postaram się odpowiedzieć - pytaj - jeśli będę umiał.
 

irezumi

New member
Najbardziej zależy mi na porównaniu 3 modeli wymienionych w poście, tj. Samsung vs C635 vs P735. Dwa pierwsze to QLED - na co się to przekłada w stosunku do P735. TCL mają Direct LED natomiast Samsung Edge - tutaj będzie jakaś różnica e jakości obrazu? Który z tych modeli byś wybrał? Może jeszcze jest coś w tej półce? P725 raczej odrzucam bo jednak lepiej bedzie coś świeższego wybrać.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś Qledy mają znaczenie w ilości palety barw o 30%
Jeśli nie masz wymagań , to model P TCL - działa w tej klasie też dobrze.

Ale Philips w tej klasie 70" - jest mocną ofertą.
 

irezumi

New member
Z tych co podałeś Qledy mają znaczenie w ilości palety barw o 30%
Jeśli nie masz wymagań , to model P TCL - działa w tej klasie też dobrze.

Ale Philips w tej klasie 70" - jest mocną ofertą.
Co do Philipsów to kuszący jest Ambilight, natomiast czytałem masę komentarzy o fatalnym obrazie, a dokładniej czerni. Jaki model masz na myśli w mojej półce cenowej?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poczytaj nie tych co piszą , ale tych którzy kupili .
Ostatnio Wolker pisał podobnie, dostarczyliśmy Philipsa i teraz napisał - że rewelacja !
 

irezumi

New member
Poczytaj nie tych co piszą , ale tych którzy kupili .
Ostatnio Wolker pisał podobnie, dostarczyliśmy Philipsa i teraz napisał - że rewelacja !
W takim razie proszę o przedstawienie ostatecznej oferty z tymi modelami z Twojego sklepu. I jeszcze jakbyś mógł napisać obok nich rodzaj matrycy bo raczej preferuję VA.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb te będą najlepsze :
TCL 65P725 za 2999 zł - będzie świetny !
TCL już odrobił lekcje.
Philips 70PUS7555 za 2999 zł
 

irezumi

New member
Tak się zastanawiam czy warto lekko zwiększyć budżet, powiedzmy max. 3500 zł? Coś się lepszego dotanę?
 

3echo

Member
Bez reklam
Jestem mile zaskoczony.Obraz z pudełka nie napawał optymizmem.Pare godzin zabawy i jest mega dobrze jak dla mnie.Ważne,że jest czerń i wystarczająca jasność.No i efekt teatru,który bardzo lubię w TV.Moim zdaniem nie brakuje mu niczego,a za te piniądze...rewelka.
 
Do góry