TV 55cali do 3tyś->przyszły teść

Pawlio

New member
Witam,

potrzebuję podpowiedzi, który z modeli wybrać ewentualnie jakaś inna propozycja do 3000zł ??

Sony KD-55XE7096

Samsung KD-55XE7096

wymagania
50-55cali
matryca VA

Najważniejsze to jakość obrazu, przeznaczenie TV-> teść (przyszły :(:(:(:(:shock::shock::shock: !!! )
 

Pawlio

New member
Hmmm do czasu "umarcia" ich 40" siedzieli w odległości około 3m w porywach do 5m , z ledwością przekonałem ich do 55" nie wiem czy to za duży szok nie będzie :D
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Hmmm do czasu "umarcia" ich 40" siedzieli w odległości około 3m w porywach do 5m , z ledwością przekonałem ich do 55" nie wiem czy to za duży szok nie będzie :D


Wow, to nieźle, między 3 a 5 to powinno być 75 cali, ale w takim razie i tak gratuluję, i w takim razie powiedz im, że tych 3 cali różnicy nawet nie zauważą ;)
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witam,

potrzebuję podpowiedzi, który z modeli wybrać ewentualnie jakaś inna propozycja do 3000zł ??

Sony KD-55XE7096

Samsung KD-55XE7096

wymagania
50-55cali
matryca VA

Najważniejsze to jakość obrazu, przeznaczenie TV-> teść (przyszły :(:(:(:(:shock::shock::shock: !!! )


Jak piszesz teść (przyszły :(:(:(:(:shock::shock::shock: !!! )
Cóż pozostaje zmienić teścia przyszłego na innego - Takiego co będzie szukał minimum 77-100cali
ale OLED-a :)
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Przecież ten telewizor to jest katastrofa... Kolory wyblakłe, czerń siwa, nawet nie ma bluetooth...Jak się dobrze poszuka to za niewielką dopłatą można kupić o wiele lepszego Philipsa 55PUS7303 z Androidem i procesorem obrazu P5!

Po pierwsze Philips nie jest na VA, a po drugie wg mnie (i nie tylko) ta opinia, na temat tego Samsunga, to nieprawda. Wynika to również z doświadczenia osób, które go posiadają na tym forum, jak i z testów.
 

bysiu1988

New member
Po pierwsze Philips nie jest na VA, a po drugie wg mnie (i nie tylko) ta opinia, na temat tego Samsunga, to nieprawda. Wynika to również z doświadczenia osób, które go posiadają na tym forum, jak i z testów.


To zapraszam do jakiegokolwiek sklepu i obejrzenia tego cudu techniki w porównaniu z jakimkolwiek innym modelem w podobnej cenie. Wtedy mam nadzieję, że się przekonasz o tym co piszę.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
To zapraszam do jakiegokolwiek sklepu i obejrzenia tego cudu techniki w porównaniu z jakimkolwiek innym modelem w podobnej cenie. Wtedy mam nadzieję, że się przekonasz o tym co piszę.

Nie ma potrzeby ponieważ mam takie porównanie, i sądzę (że jeśli niekoniecznie inni domowi użytkownicy też je mają), że również takie (a nawet o wiele większe) doświadczenie w tym sensie mają testerzy choćby rtings czy benchmark.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Philips jest właśnie na VA i z bdb podświetleniem DIRECT LED

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Racja, mój błąd, zagalopowałem się z tym IPSem tutaj. Więc jeśli koniecznie ma być nie więcej niż 55 cali i lekko ponad 3000 zł to ten Philips jest ciekawy. Natomiast ten Samsung też jest VA (DirectLED) za ok. 2400 zł.
 

timonek

Member
Bez reklam
To ile ten tesc ma lat ze az trzeba ich przekonywac do 55 cali , bez urazy ale to ludzie starsni nie chca duzych a mlodzi jak najwieksze swiadomi odleglosci do wielkosci i chca miec jak w kinie w domu. Wiec te 65 to by bylo w sam raz na ich odleglosci.
 

ebola1972

Member
Mu serii 6 ma różne rodzaje matrycy VA,IPS w zależności od przekątnej. Dla starszej osoby Tizen będzie bezproblemowy. Na zasadzie odpakuj z kartonu, odpal i sie nie wk..
 

Pawlio

New member
To taki teść co smiga kiedy może na działkę i był w ciężkim szoku jak się spytałem czy chce bez zacięć YouTube oglądać na TV ... "to tak się da?!?!? 😧😧"
Także, jedni wolą blondynki, a drudzy brunetki, była prośba żebym coś doradził "coś z dobrym obrazem do 3tyś nie za duże" to szukam
, czytam, piszę (finalnie i tak pewnie w sklepie wyląduje itd. itd. :/ :/.)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do 3 tyś masz extra:
- Philips 55PUS7303 za 2999 zł
- TCL 55C7006 za 2550 zł
- Toshiba 55 nowy model 78 za 2799 zł
- Thomson 55UC664 za 2299 zł
- TCL 55P6046 za 2299 zł
Wszystkie z pakietem.
 

intruder

New member
Witam. Orietuje sie ktos gdzie mozna kupic Toshiba 55 mode U78 . Szukam na necie ale tylko w rtv euro agd widnieje lecz nie ma na stanie i brak mozliwosci zamowienia. Ogolnie nie znalazlem zadnych testow oraz szczegolowych opisow tego modelu.
 
Do góry