TV 55" max 4000PLN

klkw

Member
Szukam szybkiego zakupu bo okno na świat się zepsuło. Musi być 55" bo na 65" kobieta krzyczy bo jej półki zasłania.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 30 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ok 3,5M
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? 2 okna dachowe od zachodu, dosyć wysoko więc nie powinno być wpływu.
7. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Dobry obraz, dźwiek mam przez kino domowe.
8. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Cyfra +
9. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder Cyfry+
10. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 5H
11. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie mam pojęcia
12. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Głównie filmy
13. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak
14. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola? nie
15. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? głównie wieczor ale przy włączonym oświetleniu.
16. Preferencje co do wielkości? 55
17. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Brak
18. Preferencje co do marki ? Brak
19. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? max 4000
 

Piotr1980

New member
Od siebie polecę Sony 55xg9505, kupiłem tydzień temu za około 3900 w promocji Mediaexpert, do kupienia na szybko za 4399.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

klkw

Member
Dzięki. Właśnie też znalazłem Sony 55xg9505 na forum, jest to ciekawa opcja. Chyba się zdecyduje, ale warto wesprzeć kolegów z forum z zakupem, oferta tylko potrzebna. Dużo się piszę o "kolorach" i gratisach z tym związanych. Ktoś podpowie jak spr. status.
 

klkw

Member
Padło na Philipsa. Ambilight super bajer, obraz super. W kinie domowym mam skalowanie do 4K więc nawet "4 pancernych" jest wysokiej jakości.

Brakuje mi i jednego przycisku, którym można wrócić do oglądania C+. Miałem tez nadzieję na opcję podłączenia lapka przez Bluetooth. Na pewno są opcje, których jeszcze nie odkryłem więc sprawdzam dalej. Również jak w laptopie wybieram rzutuj do TV, nie otwiera mi filmów.



Mam pytanko w kwestii podłączenia z zestawem kina. C+ podłączone mam do KD i kolejno z KD do TV.
Czy to dobra praktyka?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Mam pytanko w kwestii podłączenia z zestawem kina. C+ podłączone mam do KD i kolejno z KD do TV.
Czy to dobra praktyka?



Tak dobra.
 
Do góry