TV 55" LCD/LED (mile widziane 3D) do ok.8,5k

Gregory2k

New member
Witam,
Szukam dobrego TV Full HD LCD/LED do 8500 zł. Plazma z miejsca odpada ze względu na położenie TV (naprzeciwko okna= duże odblaski). Mile widziane 3D. Ostatnich parę dni przesiedziałem w sklepach RTV i z góry odrzucam Samsungi z serii D8000 (jakość obrazu jak na tą półkę cenową jest mniej niż przeciętna) i Sharp Aquos (Kiepski design, a także wątpliwa renoma firmy). Na dłużej zatrzymałem się w Sony Center. Bardzo spodobał mi się tam model KDL-55HX820. Świetna jak dla mnie jakość obrazu, no i jednak Sony to Sony :) Co o nim myślicie? Jest jeszcze dla niego jakaś godna konkurencja?
 

Gregory2k

New member
Praktycznie już zdecydowałem: będzie to Sony KDL-55HX820 lub KDL-46EX920. No i teraz się zastanawiam, co zapewni większy "opad szczęki"? No bo w przypadku pierwszego wybieram wielkość obrazu kosztem jego jakości, a w przypadku drugiego na odwrót. No więc który z tych dwóch modeli będzie lepszy? Dodam jeszcze, że teraz posiadam 42" LCD LG, więc w przypadku 46HX920 różnica nie byłaby duża, jednak, ze względu na to że ten LG ma raczej słaby obraz, różnica w jakości będzie pewnie powalająca. No a w przypadku 55HX820, różnicaw wielkości byłaby duża, a w jakości również duża, tylko że już dużo mniejsza niż w 920. I sam już nie wiem co robić...
 
Do góry