TV 55 - ??? do 4,5 tys.zł

bialyprzemo

New member
Widzę ten Philips trochę ponad kwotę, a ja dokładnie mogę przeznaczyć 4300 zł i ani złotówki więcej. A jak myślicie ten mu7002 to zły wybór? Jest coś lepszego w tej kwocie? A marka TCL mnie nie przekonuje. Póki ktoś ze znajomych nie będzie miał tv spod szyldu tej marki nie będę ryzykować.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Twoja kasa, Twój wybór.
TCL lepiej grający kosztuje 3299 zł z kalibracją i obsługą głosową.
To jak z telefonami Huawei.
Kto kupił ten wie, że są dobre.
A za 4599 zł masz już wypasiony Qled TCLa.
Jakość jak opisują Ci co kupili - opad szczęki.
 

bialyprzemo

New member
Niby tak, ale jak psmietam kilka lat temu miałem Huaweia na testowanie w Playu to była padaka. A to było pierwsze wejście tej firmy do Polski. Także póki nie zobaczę u kogoś lub w sklepie to niestety jest ryzyko. Czyli rozumiem, że w tej cenie byś polecał tylko TCL i Philips? A coś innych producentów Sony, LG?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mamy Huawai i działa extra.
Jaki Sony w tej cenie masz na myśli ?
Są dostępne od ręki :
Sony 55XE7005 3450 zł
Ale TCL ma lepsze wyposażenie i większe możliwości.
LG mamy ale od serii modeli 100Hz.
Ale nic an siłę.
Masz wątpliwości to kupuj to co Cię ucieszy
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to podziel się wrażeniami :)

Obiecałem sobie, że następny telewizor kupię z ambilight'em (na razie tylko philips)
Jaka jakość tego modelu? Philips poszedł mocno w "chińszczyznę", bo ceny są atrakcyjne.

jeśli o mnie chodzi - to TV może być bez androida (przynajmniej nie tak szybko mi się włamią na niego) - androida mogę mieć np. na tv boxie.

wiem, że z androidem na urządzeniach rtv są kłopoty - sam posiadam tuner satelitarny na androidzie i wiem z czym trzeba się liczyć.
 
Do góry