Tv 55 cali

SDman

Banned
Na to pytanie może być tylko jedna odpowiedź niełatwa, trzeba zadać sobie trud i na tych samych materiałach je przetestować, pamietajac o wcześniejszym wstępnym ustawieniu obrazu.
Jak pojawi się w sklepie C825 zerknę na niego.
 

bono288

Member
Dokładnie tak jak jak piszesz.
Jest jedno małe "ale"- u mnie w mieście nie ma jednego ani drugiego.
Wydaje mi się że najlepszym testem było by "zacisze domowe" ze swoimi sygnałami itp.

@kiki
skoro jest możliwość wymiany u Ciebie np. po kilku dniach " jak się nie wkręci" to chyba nie ma nad czym się zastanawiać i trzeba zamawiać.
Przetestować u siebie i tyle.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie to najlepsza opcja .
W spokoju sprawdzisz w swoim domu, na swoim sygnale i najlepiej ocenisz.
 

SDman

Banned
Tylko zamówienie jednego będzie się nijak miało do testu porównawczego, tylko taki da Ci odpowiedzi na nurtujące pytania.
 

bono288

Member
Jasne jest że test porównawczy to dwa modele obok siebie.
Natomiast " sprawdzenie u siebie na swoim sygnale " może okazać się wystarczające. Może okazać się że dany model w zupełności zaspokoi moje oczekiwania. Dla mnie to wystarczy.
Nie chodzi mi o to aby mieć tv który ma więcej tego czy tamtego.
Chcę być zadowolony z obrazu i tyle.
To tak jak przy samochodach. Np 1 ma 110 KW a 2 120KW. Przy normalnym użytkowaniu różnicy nie zauważysz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy chce dla siebie jak najlepiej. Każdy ma inną wrażliwość, więc dobór zawsze jest indywidualny. W domu sprawdzisz najlepiej.
 

bono288

Member
Witam ponownie!
Mam jeszcze pytanko.
Mam sygnał z kablówki i moduł CAM do telewizora. Czy taka konfiguracja będzie ok? Czy może lepszy obraz będzie z dekodera 4K?
 
Do góry