TV 55 cali do 3000zł

Czolgu

New member
Witam.
Planuję zakup nowego telewizora, mój obecny model to: Samsung Le40b650t2wxxh.

Budżet do 3000zł, główną cechą która ma działać najlepiej jest funkcja smart i tu pytanie czy android tv czy jakis smart od samsunga lub innych firm.

Wydaje mi się że 4k będzie lepsza opcja, aczkolwiek nie znam się za bardzo i nie wiem czy przy tej ilości cali będzie miało to duże znaczenie. Zaznaczam że od TV siedze około 2,5 - 3m.

Nie ma znaczenia dla mnie marka czy to TCL czy Samsung czy cokolwiek innego. Ważne żeby był dobry smart TV/android TV i jak najlepszą jakość obrazu w tym przedziale cenowym.

Z góry dziękuję za odpowiedź
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybór dla Ciebie - jak będziesz niebieski - TCL ma przewagę i to sporą:
- kontrast
- czerń
- obsługa
- pilot głosowy gratis
- Dostawa gratis
- kalibracja gratis.
TCL dostał nagrodę EISA- Najlepszy telewizor w Europie BEST BUY - cena do jakości.
 

skuska

New member
Moze sie podepne, rodzice chca wymienic lg 42la691s, ktory wybralem dzieki waszej pomocy, mam nadzieje ze i teraz pomozecie.

Budzet 3tys, 55 cali, rowniez smart bedzie sie mocno liczyl, okolo 3;3.5 metra od tv.
Zrodlo to tv naziemna(okolo 20%) oraz aplikacje przez neta(glownie hbo go oraz netflix).
Zastanawiam sie nad 55PUS6432 za 2900zl(predzej bylo podpiete w tym lg "ambilight" z raspberry pi, ogolnie efekt bardzo na +)
No i omawiany przez wszystkich tcl U55C7006 za 3300(do tego nie wiadomo kiedy wysylka dokladnie bedzie)
Wady te tv maja podobne(software), cenowo lepiej jest z philipsem(do tego ambilight). Warto dokladac te 400zl za obraz "troche" lepszy? Czy moze cos lepszego za ta cene jest do kupienia.
Audio do TV juz mam, wiec na glosniki nie patrze
 
Do góry