TV 55 cali do 3 tyś.

Faquarl

New member
Witam.
Planuje w niedługim czasie zakup telewizora do salonu. Ma służyć głównie do oglądania filmów i seriali, w większości wieczorami, dlatego zależy mi na ładnym obrazie i dosyć dobrym kącie widzenia, ponieważ będzie on na szerszej ścianie pokoju i nie wszyscy będą mogli idealnie na wprost siedzieć podczas oglądania. Fajnie gdyby dośc płynnie i prosto obsługiwał wszystkie serwisy streamingowe, ponieważ rodzice nie lubią skomplikowanej technologii ;) Dźwięk nie jest priorytetem, bo na pewno dołożę soundbar lub kino domowe. Sporadycznie będe chciał odpalić konsolę, więc 4k mile widziane. Dobrze by było, by był to jakiś sprawdzony model, bo chciałbym go uzytkować przez parę lat, a mój poprzedni samsung UE40EH5300 chodzi od 2012 roku do dziś bez żadnej awarii, więc nie chciałbym za chwilę chodzić z nowym po serwisach. Pewnie w tej cenie głównie LED-y wchodzą w grę, ale może jakiś sensowny QLED też będzie wart polecenia. Z góry dzięki za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele z dobrym skalowanie i płynnością oraz kontarstem powinny być priorytetem.
Załapiesz się też na Qled TV :
  • 55C725 Qled za 2500 zł
  • 55PUS7956 za 2500 zł
  • 55EQ7 Sharp za 2799 zł
  • 55C735 za 3199 zł
  • 55C635 za 2699 zł
  • 55PUS8057 za 3100 zł
 

Faquarl

New member
@kiki Dzięki za propozycję, byłem już co nieco oglądać, ale jeszcze wszystkich modeli, które napisałeś nie znalazłem w sklepie. A możesz mi powiedzieć czym się różnią te TCL z literkami P i C. Bo w sklepie były te pierwsze, a w necie znalazłem promocje na tego C635 55" za 2499, a 65" za 2999 i się zastanawiam czy nie wziąć, ale jeszcze go na żywo nie widziałem. I czy warto poczekać jeszcze na ten Black Friday, żeby coś jeszcze tańszego złapać, czy nie ma co liczyć na rabaty tych modeli, które polecałes?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dla niebieskich członków forum faktycznie 55C635 za 2499 i dodatkowo z pakietem gratisów .
NA BF nie mam pojęcia - ale taniej od tych nie będzie.
Ale te wyższe modele masz trochę lepsze od tego co podałeś.
 

Faquarl

New member
Powiem szczerze, że kusi mnie ten Philips PUS8057, bo nigdy Ambilighta nie miałem, a zawsze to jakiś dodatkowy bajer. Ale znowu jeśli któryś z tych wymienionych modeli lepiej się sprawdza przy wieczorno/nocnym oglądaniu, to zrezygnuje z tego. Mógłbyś mi pomóc zawęzić wybór i który według Ciebie ma najlepszy obraz w takich warunkach?
 
Do góry