TV 55 cali 4k do 3,5 4 tys

Sonikos

New member
@kiki nie obraź się, ale bardziej liczę na Twoją fachową wiedzę i informacje, których sam nie mógłbym uzyskać, niż na info że przyjmujesz zapisy na przedsprzedaż telewizora albo możesz zaproponować lepszego pilota. Tego oczekuję od sprzedawcy a nie administratorów technicznego forum, którzy w ten sposób - moim zdaniem - tracą możliwość obiektywnej, bezstronnej oceny.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Sonikos

New member
@kiki dostałem wszystkie i jak mówiłem bardzo doceniam poziom informacji na forum, Wasze testy są bardzo drobiazgowe i solidnie przygotowane a jednocześnie napisane językiem, który nie wymaga encyklopedycznej wiedzy, żeby przyswoić wszystkie informacje. Wielki szacun i dlatego myślę, że dostęp do forum powinien być płatny dla użytkowników i to zakończyłby pojawiające się zarzuty o Waszą stronniczość i czerpanie korzyści z promowania wybranych marek a zakładam, że wiele ma na to chrapkę. Robicie tak wymagająca czasu, wiedzy i pracy robotę, że aż wstyd przystać z niej za darmo. Z innej beczki - a LG V910? Nie oglądam programów informacyjnych, więc nie wypalą mi się żadne loga/paski, nie tęsknię za Androidem w telewizorze, bo tylko Kodi byłoby aplikacja, która mnie interesuje ale mogę bez niej przeżyć. Lubię czarną czerń i brak pasów od lokalnego podświetlania, które "lokalnie" podświetla 1/4 ekranu :) Chce bezproblemowe menu (chociaż WebOS 2.0 to nie taka rakieta, jak 3.0 niestety), fajnie mieć pilota, który do czegoś się nadaję w standardzie. No i obraz, który chyba nie ma równych w przedziale cenowym w żadnym LED - się, nawet z matrycą VA. 65 calu brzmi super ale moja dziewczyna nie marzy o tv na pół ściany :)) Zresztą przesiadam się z ok 38` a ostatnio miałem LED Toshiba (kupiłem używany) działał jakiej 15 minut (padło podświetlanie matrycy), miał 49' i był całkiem ok, więc 55 powinno już w 120% zadowolić nasze oczekiwania. Nie oglądamy praktycznie w ogóle w dzień tv, więc jakość obrazu po ciemku przy Marvel-ach i Grze o Tron jest kluczowa. Dźwięk - pewnie i tak skończy się na soundbarze za jakiś czas. Kluczowy jest po prostu dobry obraz.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
OK. To ten LG Oled to bardzo dobry telewizor.
Jeśli faktycznie nie korzystasz ze stałych elementów na ekranie to ok.
Z tym, że masz tam tylko fullhd.
I może zabraknąć efektu wow - który jest przy 4K.
Z pozostałymi rzeczami sobie poradzisz.
 

Sonikos

New member
@kiki czy możesz powiedzieć, po jakim czasie następuje utrwalenie stałych elementów obrazu jak logo w tym modelu? Czy teoretyczne oglądanie 2 godziny x 3 razy w tygodniu programu informacyjnego to już za dużo na możliwości super OLED-u i po 2 latach będzie problem, czy jeszcze jest ok? Wolę super czerń od 4k z 3,5 metra odległości :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli oglądasz ten sam program to mogą sie utrwalić . Jeśli też skaczesz poprogramach to możesz spokojnie brać .
 
Do góry