TV 55-65" do 5000 zł

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli jest jeszcze w Saturnie jutro cena 5004 , to dostaniesz 4899 jak napiszesz na PW. Jeśli skończyła się promocja - to niestety nie.
Ale przypomnij się jutro.
 

tomaszeklolek

New member
znajdziesz test na necie. 65 cali ma matryce va o wysokim kontrascie. jesli nie odtwarzasz filmow hdr to tv jest bardzo dobry. za ta cene do ogladania telewizji czy filmow bedzie wiecej jak wystarczajacy.
jak to panasonic - obraz jest dobrze skalibrowany i wyglada naturalnie tak jak byl krecony
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To słaby model pod każdym względem:
- multimedia,
- wyposażenie
- aplikacje
- dźwięk
Nie ma obsługi głosowej, wirtualnej myszki.
W klasie cenowej masz lepsze modele .
 

tomaszeklolek

New member
nie kazdy z tego korzysta . jednak jesli mialby to byc tv 65 na va z dobrymi multimediami i systemem uplynniania filmkw to w cenie 4 tys zostaje tylko ue65mu6172 z neonetu za 3999. tcl nie maja uplynniania a philips na va kosztuje okolice 5 tys w 65 calach.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
To słaby model pod każdym względem:
- multimedia,
- wyposażenie
- aplikacje
- dźwięk
Nie ma obsługi głosowej, wirtualnej myszki.
W klasie cenowej masz lepsze modele .
Hehehe 😁 Wymieniłeś najważniejsze cechy telewizora jakie powinien spełniać.....A jakość obrazu i jego płynność już się nie liczy???? Czyli kupujemy dziś tablety 55"????
 

Mar_1910

New member
nie kazdy z tego korzysta . jednak jesli mialby to byc tv 65 na va z dobrymi multimediami i systemem uplynniania filmkw to w cenie 4 tys zostaje tylko ue65mu6172 z neonetu za 3999. tcl nie maja uplynniania a philips na va kosztuje okolice 5 tys w 65 calach.

ue65mu6172 gdzie na neonecie widzisz ten telewizor za 3999, najnizsza cena jaka znalazlem na innych portalach to 4599, a w samym neonecie za 4999
 

tomaszeklolek

New member
ue65mu6172 gdzie na neonecie widzisz ten telewizor za 3999, najnizsza cena jaka znalazlem na innych portalach to 4599, a w samym neonecie za 4999

a nie widzisz rabatu 20%? dodaj do koszyka i wpisz kod rabat a cena wskoczy na 3999.
jaka jest przewaga tcl nad samsungiem? tylko nie mow ze android? tizen jest bardziej dopracowany, szybszy i stabilniejszy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnica ogromna na korzyść TCLa.
KODI
MxPlayer
Terrarium
Obsługa głosowa
Wirtualna myszka
Obudowa ze szczotkowanego auminium
 

piechu

Member
Bez reklam
No to teraz jeszcze trochę namieszam. Dobrze, że wstrzymałem się z zakupem TV i poczekałem trochę bo możliwości finansowe trochę się zwiększyły i sam powoli przekonałem się do zakupu 65" (no powiedzmy, że w 90% jestem przekonany). Zatem abstrahując od moich pierwotnych typów, dziś stoję przed takim wyborem: 65PUS8102 vs 65XE9305. Za philipsem przemawia wyjściowo niższa o 1,5K zł cena. Za Sony zauważalnie lepszy tryb HDR (chociaż HDR w Philipsie już i tak stoi na całkiem wysokim poziomie).
Czy ktoś ma jakieś spostrzeżenia nt. tych dwóch telewizorów?
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Co byś nie kupił i ile kasy nie wydał to perfekcyjnego tv pewnie i tak nie kupisz :) a będzie tylko większe rozczarowanie jak wydasz kilka tysiakow a coś będzie nie po twojej myśli (kapryśny Smart, nierówne podświetlenie, klatkowanie/kiepska płynność przy oglądaniu meczy) lub co gorsza awaria tuż po gwarancji.
Kup tv na który cię stać i nienadwyrezaj budzetu. Wybierz tv pod najważniejsze preferencje jakie są dla ciebie najwqzniejsze. Kieruj się głównie jakością i płynnością obrazu. Jeżeli już wybrałeś że ma to być 65" to Ok bo ja też uważam że największe WoW robi wielkość ekranu i dziś 55" to absolutne minimum jeżeli oglądamy z odległości od 2m.
Dla mnie 65" było trochę później a zasięgiem bo za drogi ale tak jak teraz 55" jest standardem tak za rok lub dwa 65" będzie dostępne dla Kowalskiego.

Powodzenia z wyborem i proponuje ci nie zwlekac bo ciągle będą wątpliwości.
Pamiętaj że jak kupisz to w większości przypadków masz możliwość zwrotu w 14dni jeżeli będzie coś nie po twojej myśli więc dużo nie ryzykujesz pierwszym wyborem.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Strażak nie wiem o jakim kiepskim Smart , nierownym podswietleniu , klatkowaniu , kiepskiej płynności przy tych 2 modelach mówisz ????
Zarówno w Sony jak i w Philips takie zjawiska nie występują (jeśli oczywiście chodzi o te 2 konkretne modele)
 
Do góry