TV 55-65 do 4tys

hahmalahma

New member
Witam,

Po wstępnych poszukaniach wybór jest: Panasonic TX-58EX700E i Samsung UE58MU6122
Oglądałem jeszcze Philips ale maja tak fatalne opinie, ze podziękuje:)


Chyba, ze ktoś ma inny pomysł...


1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? ~ 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-4m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 3-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? z boku
7. Jaki masz obecnie telewizor? Panasonic 42 plazma
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? smart tv
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? nc+
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? amplituner
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? Normalnie 5h. W weekendy do 10h.
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? rzadko
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? sport, informacje, filmy
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? rzadko
15. Czy zamierzasz grać w gry? rzadko
16. Preferencje co do marki? Brak
17. Preferencje co do wielkości? 55-65"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? brak płynności, słaba czern
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 4k
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? Nie planuje szybkiej wymiany.
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? tak
23. Czy telewizor ma mieć 3D - nie
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
znalazłem też na allegro telewizor Vizio bez języka Polskiego 65 cali matryca 120hz za niecałe 3100 z gwarancją,gdybyś dokupił nvidia shield tv z androidem za 700zł czy Xiaomi Mi Box 4K za 319zł z allegro no to miałbyś wypasiony zestaw
 

destructor

New member
Bez reklam
Ten Samsung to jedna wielka katastrofa, szczególnie pod względem płynności w sporcie. Panasonic za to bije płynnością telewizory z półki "premium". Smart to żadna wada, normalnie nim sterować możesz smartfonem a na nim będziesz miał wszystkie aplikacje i sterowanie głosowe, więc nie widzę żadnej biedy w smarcie. W samym tv również znajdziesz gro aplikacji i co najważniejsze w porównaniu do androida - nie zacina się, nie zawiesza, nie musisz wyciągać wtyczki z kontaktu.
 

barburian

New member
Bez reklam
Za 4300 pln masz Samsunga 65MU6102 lub 65MU6172 oba direct Led.

Proponowanie na rynek Europejski TV z USA jest nonsensem.
Ktoś szuka naiwniaka .
 

strazakp

Banned
Ten Samsung to jedna wielka katastrofa, szczególnie pod względem płynności w sporcie. Panasonic za to bije płynnością telewizory z półki "premium". Smart to żadna wada, normalnie nim sterować możesz smartfonem a na nim będziesz miał wszystkie aplikacje i sterowanie głosowe, więc nie widzę żadnej biedy w smarcie. W samym tv również znajdziesz gro aplikacji i co najważniejsze w porównaniu do androida - nie zacina się, nie zawiesza, nie musisz wyciągać wtyczki z kontaktu.
Pełna zgoda jeżeli chodzi o Panasonica.
Wg mnie panas zdecydowanie wygrywa. Smart to atut nie wada. Płynność pomimo 50/60hz jest super. Obraz naturalny. Ładny wygląd tv. Zdecydowana większość pozytywnych opinii ludzi którzy się zdecydowali kupic ten model.
 

hahmalahma

New member
Za 4300 pln masz Samsunga 65MU6102 lub 65MU6172 oba direct Led.

Proponowanie na rynek Europejski TV z USA jest nonsensem.
Ktoś szuka naiwniaka .

Teraz tylko pytanie czy warto dopłacić do tego Samsunga? Czy obraz jest w nim lepszy niż w Panasonic? Jeśli mam na sile kupować 65 cali to wole zostać przy Panasonic.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Teraz tylko pytanie czy warto dopłacić do tego Samsunga? Czy obraz jest w nim lepszy niż w Panasonic? Jeśli mam na sile kupować 65 cali to wole zostać przy Panasonic.


Idź do sklepu i przetestuj oba TV z pendrivem - to jedyne rozwiązanie które da Ci odpowiedzi
Każdy użytkownik będzie chwalił to co kupił, a nie koniecznie musi to się podobać Tobie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest TCL 65 P60 w specjalnej cenie dla niebieskich z kalibracją, pilotem głosowym, myszką wirtualną. Ma też nieporównywalnie więcej aplikacji niż Samsung i większe możliwości multimedialne.
 

destructor

New member
Bez reklam
Ja mam androida nie udało mi się ani razu zmusić TV do zawieszki nie mówiąc o wyciąganiu wtyczki
Mam nadzieję, że czytałeś również na tym forum wpisy o takich problemach. Tak samo można poczytać wpisy osób, które mają tv z androidem i zmuszeni byli dokupić tvboxa bo zwyczajnie zamulanie i wieszanie telewizora nie pozwalało na to do czego jest telewizor - na oglądanie telewizji. Cieszę się że tobie się to nie zdarza ale nie można na siłę mówić że jest super skoro wiele osób pisze że jest odwrotnie.
Samsung serii MU6xxx dla mnie gra słabo, płynność zero, kolory byle jakie. Jak mi się pogorszy wzrok, to pewnie zmienię zdanie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android 6,o działa normalnie i nic nie zamula.
Android 7,0 został wstrzymany i w SOny i w Philipsie i w TCLu.
Trwają poprawki z uwagi zmian YT.
I tak ilość Aplikacji, Kodi 17, Terrarium, HBO GO, MxPlayer jest zdecydowanie większa niż inne firmy.
 
Do góry