Tv 55-65 cali

Policzek24

New member
Witam wszystkich. Jestem tu nowy, ale sledze od jakiegos czasu forum. Przyszedl w koncu czas na wymiane tv. Poczatkowo budzet wynosił max 3k ale.im wiecej zacząłem czytac i chodzic po sklepach, to zrobil mi sie misz masz i jestem chyba glupszy i bardziej nie zdecydowany niz na poczatku. Ale do brzegu-prosze o poradę-czy lepszy bedzie porzadny 55" np lgb8 czy w podobnej cenie 65"?
Przewaznie ogladam filmy, od czssu do czasu jakis sport. Tv bedzie stal na półce w odleglosci ok 2,2m na wprost, z boku rowniez stoi sofa :) Cena max 5k w ratach 20x0 :)
Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Z tej odległości oled 55cali.
Mam 55B7 w takiej odległości i jest bardzo dobrze.
Oczywiście większym oledem nie pogardziłbym, ale bywają ograniczenia :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W Twoim przypadku wybrałbym Oleda 55:
Hitachi 55 HL9000 za 4499 zł
Toshiba 55X98 za 4999 zł

A z LCD dostaniesz już faktycznie 65"
- Philips 65PUS8303 za 4999 zł
- TCL 65X2 za 4699 zł
- Samsung 65Q65 za 4999 zł
Jak będziesz niebieski masz jeszcze specjalny pakiet .
Raty zero również.
 

Policzek24

New member
Ok. Chyba jednak zdecyduje sie na tego lg b8. Wczoraj ogladalem go w sklepie i wyadaje sie ok. Tych pozostalych nie bylo niestety. I mam jeszcze dwa dodoatkowe pytania: pierwsze czy warto dokupic do niego dodatkowe ubezpieczenie -na dodatkowy rok prawie 500zl i drugie znajomy szuka rowniez tv ma podobne warunki co ja ale budzet 2,5-3 tysiace.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Przeczytaj co jest zawarte w tym dodatkowym ubezpieczeniu i sam zdecyduj. Ja nie kupiłem.
Kup oleda, ogranicz tefałen24 :) i ciesz się obrazem.
Nie chodzi o "sławne piksele" , tylko niesławne wypalenia matrycy :)
 

Policzek24

New member
Niestety własnie wszedzie są powystawowe, dlatego się waham.
Przeglądając teraz oferty natrafiłem na takie, który polecacie:
lg 55sk8100
philips 55PUS7334/12
TCL 55ep68
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież nowe modele masz w programie pilotażowym Piątka Loco.
Podaj maila na Pw wyślę Ci info.
Tam sam wybierasz upust.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Policzek24 ... znowu szukasz ? :) Wydaje się , ze już wybrałeś 55B8?
Jakiej wielkości TV ostatnio używałeś ?
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Szukając tego lg 65sk8500 w necie znalazłem na alle 2 szt. (powystawowy i zwrot) oraz na ceneo w 2 sklepach z niepewną dostępnością. Jeśli sprzedawca polecał Ci 65 cali i ten model i ew. sie zdecydujesz to dokładnie sprawdź czy to jest nówka. Mam wrażenie, że sprzedawca chce sie pozbyć schodzącego modelu. Oczywiście wielkość ma znaczenie, ale nie za wszelką cenę :)
 
Do góry