Tv 55" 5-6 TPLN => jaki wybrać?

drake7

New member
miałem q7f, ale kupowałem jak był po 7 tys (ale z 5 lat gwarancji i wieszakiem nogap ). teraz ta opcja za 6500 i 500 zl zwrotu tez wydaje się ciekawa. tv całkiem ciekawy. ale z pewnych względów zwróciłem. mocno byłem zainteresowany mu7052, był nawet za 4200 ostatnio, teraz za ok 4700, ale trochę mi nie pasują blade kolory, podobno kalibracja może pomóc, no ale nie wiadomo. mu8002 wydaje się ciekawszy, bo kolory jednak są żywsze, bardziej nasycone, ale to koszt 5400. i za chwilę byś miał q7f:). a teraz jest chyba extra promo na 55pus7101 (za 3500), no ale ten ips i obszerny temat o tym tv na forum budzi moje obawy. teraz myślę kupić soniaka 55xe8577 za 4800 i go potestować. najwyżej oddam i będę szukał dalej:)
 

Kris_6

Member
Jak korzystasz z materiałów UHD HDR to pewno zobaczysz trochę bledsze kolory względem mu8002 ale przy normalnym oglądaniu tv (jakość full hd) wątpię żeby jakiekolwiek różnice były. Wiadomo wszystko zależy od tego do czego będzie ten tv używany :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pewnie takiego nigdy nie będzie.
Ale najważejszy jest dobór do własnych potrzeb w klasie cenowej .
 

krysti

New member
Dwa tygodnie minęły i czas na wybór nadchodzi. Co więc w okolicach 6 TPLN wybrać? Cały czas mi chodzi po głowie Qled ale opinie hamują trochę moje zapędy.
Dodatkowo @Kiki co masz u siebie pewnego z kalibracją?
 

utratam

New member
A zastanawiales sie nad philips 55PUS8602? Jest w technologi quatum dot czyli to samo co qled samsunga. Kiki ma sobra oferte w preorderze, ja zamowilem...
 

drake7

New member
a moim zdaniem przede wszystkim xe9005. do dzis w media markt jest za 5800.ja bym panasonica nie brał pod uwagę (bralem do momentu kiedy go nie obejrzałem). dla mnie panas to jakas porazka. nie wiem co to za matryca ale kazdy obraz byl o zielonym zabarwieniu i to nawet ich filmiki (np byl taki co gosc jezdzil rowerem po górach) i co chwile ten zielony sie wybijał, a tego zielonego nie poinno byc prawie wcale. jak masz mozliwosc to podjedz do media i sobie obejrzyj (teraz te panasy sa juz dostepne od reki). ten panas tez w media do dzis za 5500jest, ale kupuj xe9005. CZern ma zajebistą. kup w necie w media , zawsze mozesz oddac w ciagu 30 dni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry