TV 55" 4K do 3,5k

kamil.szymcz

New member
Witam,
Coraz częściej myślę o zmianie tv...coraz więcej treści pojawia się w 4K. Mój obecny to Sony 50W807, posiada on wszystko to czego potrzebuje prócz 4K. Kupując go niespełna 2 lata nie chciałem 4K bo myślałem, że będzie tak samo jak z 3D, że to nowa technologia w Polsce nie jest jeszcze na tyle powszechna...Myślę o zmianie tv jednakże obecnie finanse nie pozwalają na szaleństwo, zastanawiam się czy obecnie jest sens kupować jeden z tańszych modeli 4K czy zwyczajnie poczekać jeszcze kilka miesięcy i kupić coś lepszego. Nie chciałbym aby kosztem 4K model nowy był gorszy od mojego Sonego, zależy mi przede wszystkim na dobrym obrazie, tv oglądam codziennie w 80% w godzinach wieczornych, korzystam z kablówki ale także z Netflixa...(to raczej podchodzi już pod uzależnienie) oglądam także filmy z zew dysku. Nie chciałbym wchodzić w Androida...Netflix i YouTube to jedyne aplikacje używane przeze mnie, do odtwarzania filmów z dysku mam urządzenie zewnętrzne (kwestie dźwiękowe). Nie oglądam sportu, najczęściej to filmy akcji (takich gdzię jest sporo efektów i dużo się dzieję) seriale, horrory. Zastanawiam się czy można kupić coś sensownego do 3k? myślałem o Samsung UE55MU6172, warto?
 

strazakp

Banned
Oj coś mi się wydaje że ciężko ci będzie kupić przyzwoity/dobry tv 4k w takiej cenie i by był lepszy od twojego Sony. Ten twój Sony to bdb model i ja bym się nie spieszył z wymiana. Jeżeli chcesz tv 55" to na 4k trzeba by przeznaczyć ok 5-6tys zl. W twoim obecnym budżecie możesz ewentualnie zaryzykować i kupić TCL bo ja nie ci starczy. no chyba że chcesz 50" to może coś tam znajdziesz.
Wątpię by ten Samsung był lepszy od Sony którego masz oprócz tego że jest większy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spokojnie sięgać po TCLa 55C70 za 3299 zł z pakiem specjalnym do 15.09.
Został wybrany przez najlepszych specjalistów z branży dziennikarskiej w Europie - BEST BUY LCD - jako najlepszy telewizor LCD do zakupu w Europie.
http://www.hdtv.com.pl/forum/tcl/134154-eisa-2017-2018-dla-tcl-u55c7006-tytulem-best-buy.html
- Matryca VA
- Android 6,0 ( a na dniach 7,0)
- MxPlayer
- Kodi
- Bardzo równe podświetlenie matrycy
- Bardzo dobra czeń
- Dźwięk - głośniki JBLa
- Obsługa głosowa z drugiego specjalnego pilota
- Obudowa z fazowanego aluminium
- specjalny projekt
 

kamil.szymcz

New member
Myślałem o tym TCL, ma bardzo dobre opinie i stosunek jakości do ceny ale czy będzie lepszy od mojego Sonego czymś więcej niż wspieraniem 4K? Nie interesuje mnie ani Android (jestem niezadowolony z tego systemu na swoim obecnym Soniaku, wiesza się, tnie itp) ani dźwięk (wszystko idzie przez głośniki zewnętrzne) a jedynie dobry obraz bez bajerów (wiem, że nie ma teraz TV bez bajerów, lecz one mi są niepotrzebne...jedynie Netflix i YouTube) ale pojawia się podstawowy problem z TCL ma on w podstawie 2 nogi, a moja szafka pod TV ma szerokość jedynie 90cm więc musiałby wisieć na ścianie a planuje remont pokoju dopiero w następne wakacje, wcześniej nic nie będę ruszał.
Tak właśnie myślałem, że nic sensownego nie kupie, wstrzymam się jeszcze z kilka miesięcy lub poczekam na raty 50x0% w MM/Saturn.
 
Do góry