tv 55" 4k 100hz hdr 5000 zł

buldoggg

Member
Bez reklam
Ja nie pytam o "CYFERKI" tylko o ludzi którzy sprawdzali na własne oczy,lub mieli te telewizory i są w stanie jasno powiedzieć który telewizor ma lepszy hdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak zasłaniasz rolety to HDR Ci wcale nie potrzebny.
Przecież to sztuczne podbijanie obrazu.
Czasami może się przydać jedynie w nasłoneczniony dzień o przy wielkich oknach w domu.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Jak zasłaniasz rolety to HDR Ci wcale nie potrzebny.
Przecież to sztuczne podbijanie obrazu.
Czasami może się przydać jedynie w nasłoneczniony dzień o przy wielkich oknach w domu.

wiem,rozumiem co to hdr ale chodzi o to żeby mimo wszystko miał dużą jasność,żeby było to widać bardziej niż u mnie 50w815b.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Twój telewizor - nic mu nie ujmując - obarczony jest zębem czasu.
Nowe mają bardzo dobą jasność i kontrast.
Ale oczywiście Twój wybór. Tyle, że ograniczasz się do HDR i tym samym do wyboru modeli poprzez cyfry deklaracji HDR.
 

strazakp

Banned
Twój telewizor - nic mu nie ujmując - obarczony jest zębem czasu.
Nowe mają bardzo dobą jasność i kontrast.
Ale oczywiście Twój wybór. Tyle, że ograniczasz się do HDR i tym samym do wyboru modeli poprzez cyfry deklaracji HDR.
A według mnie "ząb czasu" to nie wszystko. Ja mam tv Samsung kupiony już blisko 10lat temu (fullhd i 120hz) i gra o wiele lepiej niż niejeden model z tego czy poprzedniego roku. Fakt tylko że wygląda już mniej atrakcyjnie bo jest spory jak na 42" ale jakością obrazu dorównuje lub przewyższa duuuzo nowsze modele.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
chce kupić do tej ceny 5000zł 100hz,55" na matrycy VA z wysoką jaśnością i tyle(xbox one-gry,filmy,netflix i youtube i nic więcej)
 
Do góry