TV 52" LCD - 7500 zł

aerO^

New member
Witam , jaki telewizor byście polecili do oglądania telewizji z dekodera N kanały HD i SD , telewizor będzie tylko do oglądania tv z dekodera i być może BD.Mi osobiście żaden TV się nie podoba , bo wszystko co teraz robią to zwykły syf edge led , ale chcę zobaczyć co wy byście mi doradzili.
Znalazłem taki formularzyk , więc jeżeli coś tu są dane :)
podaj jakie masz warunki :
odległość od ekranu dość duża z 3-4 m
jak słońce świeci w pokoju z obu stron ale to nie problem
Jak duży jest pokój ok 50m2(nie żartuję)
jaki masz obecnie telewizor wcześniej Sony Trinitron 29" CRT
jakie programy najczęściej oglądasz TVN Turbo , motoryzacja , informacyjne i filmowe które będą w HD i SD
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem większość wieczorem po pracy
preferowana wielkość telewizora 52-55 cali
preferowana marka Sony , Sharp , Phillips , Toshiba , Panasonic
czego nie lubisz w telewizorach słabego odwzorowania kolorów , tandety
jakie urządzenia będą podłączone dekoder N , ps3 w razie filmu
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń 100% telewizji telewizor ma być tylko do filmów z N-ki kanały będą w SD i HD i czasem BD.
jakimi złączami HDMI
jaki masz sygnał SD i HD
ile programów z 8 parę informacyjnych i filmowych(w ogóle brak zainteresowania sportem! nie obchodzą mnie mecze tak samo mojego ojca)
ma stać czy wisieć Raczej stać nie wiadomo
ile godzin dziennie jest włączony telewizor Po pracy tak gdzieś od 18-24
siedzisz na wprost czy również z katów bocznych Musi mieć bardzo dobre kąty , bardzo różnie i z różnych kątów
jaka klasa cenowa max 7500 zł
Na koniec TV ma być dla ojca , który oczy ma jeszcze w porządku :)
 
Ostatnia edycja:

aerO^

New member
No ten Panasonic wygląda świetnie , cena trochę wykracza ponad , bo kosztuje 8500 zł , ale ma 3D o którym tak naprawdę w ogóle nie myślałem , tylko jak te 3D ma się do odbierania TV w zwykłym formacie ? Bo wiadomo można wziąć ps3 i potem jak będzie update to oglądać BD w 3D , ale jak ze zwykłym odbiorem ? Zwykłych kanałów SD i HD ? Telewizor ma naprawdę fajne funkcje np. to nagrywanie na pendrive obrazu wygląda świetnie. Wydaje mi się , że chyba chodziło Ci o TX-P50V20 , bo nic w tym 3D nie obejrzę i jest tańszy o 2 tyś i ma te same funkcje , ogólnie super TV się prezentuje na papierze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry