tv 52-55'' ok. 4 000 zł

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety nie, ale cena jest naprawdę extra. Policz same wyposażenie .
 
Ostatnia edycja:

kamillo123

New member
Kurcze, ale to nie jest ULTRA HD. Chciałem coś bardziej "przyszłościowego" Philips jak wejdzie standard ULTRA HD to bedzie przeżytek. Tak bynajmniej mi sie wydaje...
 

Duch87

New member
Bez reklam
Na Full HD wszystko obejrzysz w super jakości. Na materiały 4K jeszcze trzeba bedzie poczekać - chyba, że materiały na YT ;).
 

bomber2

Member
Witam
Mam Panasa 47AS650E czy ten 55PFS8209 jest dużo lepszy i czy opłaca się na niego wymienić ten tv? i jaka cena tego 55PFS8209 bo widzę na necie ze ponad 4800?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Toshiba 55L7453 to bardzo dobry model.
Ale to nie jest ta klasa co Philips. Philips to klasa premium.
Różni się wszystkim, od jakości obrazu, czerni, płynności po wyposażenie.
Poczwórny ambilight, kamera skype, dula play, Android, Pip i jako jedyny wspiera flasha.
 

TV_Maniak78

New member
Problem w tym, Toshiba dziala i sie nie wiesza (i mozna kupic za 3100) ... a Philips dziala tak jak opisuja uztykownicy, czyli wiesza sie sam z siebie, czasem restartuje sam z siebie, smart jest bardziej rozbudowany ... ale nie dziala jak trzeba, sa problemy z przesylaniem dzwieku do amplitunera (np. trzaski itp) - czy to klasa sama w sobie ? Ja bym powiedzial, to taki Passat tyle ze B6 z silnikiem 2.0 TDI i automatyczna skrzynia. Niby kazdy o nim marzy ... ale wlasnie kumpel sprzedal ze strata bo w tym 2.0 TDI pekaja glowice, niszcza sie wtryski, a trip tronic potrafi sie rozleciec po 150 000 kkm.

Jednym slowem philipsa z ambi nie polece, no chyba ze ktos jest odwazny i nerwy wygral na loterii ;)

Zeby nie bylo - Toshiba ma oczywiscie wady, np. to ze funkcje SMART dzialaja bardzo dobrze ale tylko po kablu. WIFI sie wiesza i nie dziala - moze nowy soft cos poprawi ... kto wie

Ma tez 2 bardzo istotne przewagi nad philipsem. Polmatowa matryca ktora nie przenosi refleksow i pasywne 3D. Nie zamienilbym sie na Philipsa nawet gdyby byl w tej samej cenie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry