TV 50cali do 3000zł

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To dozbieraj do Panasonica 50DX750 za 4599 zł z kalibracją profesjonalną gratis. Jeśli nie masz na dołożenie to Philips 49PUS6561 za 2999 zł z 4K i 100Hz spełni oczekiwania na lata.
 

stefan12

New member
To dozbieraj do Panasonica 50DX750 za 4599 zł z kalibracją profesjonalną gratis. Jeśli nie masz na dołożenie to Philips 49PUS6561 za 2999 zł z 4K i 100Hz spełni oczekiwania na lata.

Nie rozumiem.
Obecnie mam 6-letni telewizor i jakoś daję radę z nim żyć.
Chyba nie każdy musi mieć tv za x tysięcy, żeby nie uznać, że przegrał życie:)

Rozumiem i doceniam, że jest Pan pomocny, służy radą (i sprzedaje pewnie co nieco przy okazji;)), ale to chyba normalne, że stając przed zakupem za znaczną kwotę i na lata każdy się zastanawia, rozważa różne opcje, dopytuje.
Odpowiedź w stylu: bierz Philipsa, a jak nie to "zmień pracę, weź kredyt" nie wygląda dobrze.

Sam zastanawiałem się nad Philipsem, ale ma on też parę, wymienianych wcześniej, wad.
A jako, że teraz nie oglądam wszystkiego tylko w HD, tak za parę lat też nie będę oglądał tylko 4K.
I jeżeli nie będę tego 4K oglądał wcale też nie będzie źle - przecież cała reszta materiałów HD i nie tylko magicznie nie zniknie.
Dlatego ja, i jak widać nie tylko ja, szukamy również dobrego telewizora FullHD. Żeby mieć alternatywę, możliwość wyboru, porównania wad i zalet itd.
 

muaddibb83

New member
Cóż kupiłem Panasonica 630, widziałem Philipsa - i powiem tak - do filmów biorę Panasa w ciemno. Lepsza czerń, tzw. efekt kina. Oglądałem już 3 filmy bluray i jest miazga. 50" idealny rozmiar. Polecam. Widziałem też ten upscale 4k - niewielka różnica. Nie warto jak dla mnie.

Mam porównanie do super plazmy i ten LED Panas 630 daje radę, niespodziewałem się.


Następny jednak zakup to już OLED :) bo widziałem i naprawdę miażdży. Jak ktoś ma 6000zł to tylko OLEDA


Dobrą cenę ma Kiki akurat na panasa 55" więc jak 55 to polecam u niego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale nie musisz oglądać teraz - tylko jak będziesz chciał oglądać to będziesz miał czarny ekran i napis plik nie obsługiwany. Chyba że oglądasz tylko kablówkę albo NC+ to możesz śmiało brać Full Hd.
Dlatego do 3 tyś masz bardzo dobre fullhd i 100 Hz- Panasonic 55CS630
Lub 4K i 100 Hz TCL 58S7806 , 49PUS Philips 6561.
Jeśli zakup na długie lata i za 3 tyś lepszych nie kupisz.
 

stefan12

New member
Ale nie musisz oglądać teraz - tylko jak będziesz chciał oglądać to będziesz miał czarny ekran i napis plik nie obsługiwany. Chyba że oglądasz tylko kablówkę albo NC+ to możesz śmiało brać Full Hd.
Dlatego do 3 tyś masz bardzo dobre fullhd i 100 Hz- Panasonic 55CS630
Lub 4K i 100 Hz TCL 58S7806 , 49PUS Philips 6561.
Jeśli zakup na długie lata i za 3 tyś lepszych nie kupisz.

No tak, tyle, że ten Panasonic ma firefoxa, który nie będzie wspierany.
Więc jest jeszcze może Sony KDL-50W755C - zeszłoroczny (tegoroczne z oznaczeniem WD już są 50Hz), mało dostępny.
Praktycznie więc pozostaje ten Philips.
Pytanie jaka u Ciebie jest jego cena (rocznik 2016, najnowszy soft)?
I czy kupując u Ciebie, przy okazji tej kalibracji gratis, telewizor jest sprawdzany pod kątem cloudingu, bandingu czy tych pasów na matrycy o których piszą w innym wątku?
W skrócie czy mam pewność, że dostanę sprawdzony, pozbawiony wad egzemplarz, żeby nie musieć bawić się w zwroty?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sorry to nie nie zrozumiałem myślałam, że pytasz o Sony W755.
Te Philipsy są dostępne za 2999 zł z kalibracją.
 

lenalou

New member
kiki, a gdzie kupić Philipsa 49PUS6561 w takiej cenie z kalibracją?
najtaniej jak znalazłam to sferis z konta na allegro za 3100, ale wiadomo, to bez kalibracji.
 

stefan12

New member
Sorry to nie nie zrozumiałem myślałam, że pytasz o Sony W755.
Te Philipsy są dostępne za 2999 zł z kalibracją.

To super.
A mógłbyś jeszcze napisać słowo na kolejne pytania z mojego wcześniejszego posta:
Cytuję sam siebie:)
Czy tv ma wgrany najnowszy soft?
I czy kupując u Ciebie, przy okazji tej kalibracji gratis, telewizor jest sprawdzany pod kątem cloudingu, bandingu czy tych pasów na matrycy o których piszą w innym wątku?
W skrócie czy mam pewność, że dostanę sprawdzony, pozbawiony wad egzemplarz, żeby nie musieć bawić się w zwroty?
 

stefan12

New member
Byłem jeszcze raz pooglądać w sklepie i najlepiej widzi mi się Panasonic 50DS630E.
Jest to model tegoroczny, matryca 100Hz. Jedynie ten smart na firefoxie - najwyżej się dokupi coś zewnętrznego.
Czy masz taki u siebie i ewentualnie jaka cena?
 
Do góry