TV 50" lub 55" jaki wybrać

piteron

Active member
Bez reklam
@zimny
zaczynasz krążyć
Modele W905 i F8000 to zeszłoroczne flagowce
Akurat tak sie składa że oba oglądałem ,porównywałem i byłem nimi naprawdę zainteresowany ,wyszło z tego tylko tyle że gdybym trafił zapakowanego to podejrzewam że jeden z nich wisiał by u mnie na ścianie a tak wisi H7000
Jesli chodzi o F7000 to tez miałem go na oku,niby wszystko to samo co H7000 a w gratisie otrzymujemy kamerę i smart evolution jednak nie wszystko złoto...............
W bezpośrednim porównaniu niestety ale starsza wersja okazała sie mniej płynna i to nie w testach a w bezpośrednim starciu z moim plikiem na penie.Powiem szczerze że gdybym miał kupować na "oko" to wybrał bym F
i tak na koniec naprawdę nie ma co się pytać o opinie kolegów sprzedawców,tylko zadecydować samemu a najlepiej mając 3 odbiorniki w domu i zdecydować własnoocznie co sie komu podoba a co nie
 

zimny18

New member
@zimny
zaczynasz krążyć
Modele W905 i F8000 to zeszłoroczne flagowce
Akurat tak sie składa że oba oglądałem ,porównywałem i byłem nimi naprawdę zainteresowany ,wyszło z tego tylko tyle że gdybym trafił zapakowanego to podejrzewam że jeden z nich wisiał by u mnie na ścianie a tak wisi H7000
Jesli chodzi o F7000 to tez miałem go na oku,niby wszystko to samo co H7000 a w gratisie otrzymujemy kamerę i smart evolution jednak nie wszystko złoto...............
W bezpośrednim porównaniu niestety ale starsza wersja okazała sie mniej płynna i to nie w testach a w bezpośrednim starciu z moim plikiem na penie.Powiem szczerze że gdybym miał kupować na "oko" to wybrał bym F
i tak na koniec naprawdę nie ma co się pytać o opinie kolegów sprzedawców,tylko zadecydować samemu a najlepiej mając 3 odbiorniki w domu i zdecydować własnoocznie co sie komu podoba a co nie

Mocno mnie ciągnie do zakupu tego f8000 myślisz że nie będę żałował? Trochę drogi ale oszczędny 2 razy przepłaca.
 

ace2

Member
Zakupiłem Panasonic TX-55AS650E w Euro Agd bo u Kiki nie ma rat. TV dostarczony i uruchomiony. poprzednio miałem plazmę od Panasonica i mam kilka pytań dotyczących LCD:

1. czy kalibracja jest konieczna?
2. jakość obrazu moim zdaniem nie jest zadowalająca, borykam się z przesterowaniem kolorów, w jednych momentach za jasno w innych za ciemno i nie umię tego dopasować aby pasowało.
3. smużenie, wyraźne pixele, takie jakby zacięcia i nienaturalny ruch postaci to normalka?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Hej - raty oczywiście że są .
Ale najważniejsze niech Ci dobrze świeci.

1.Tak
2. Dlatego potrzebna jest kalibracja.
3. Dlatego konieczna jest kalibracja
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz odpowiedź w innym wątku.
Jak skalibrujesz będzie extra.
Ale kalibracja kosztuje oddzielnie 400 zł .
 
Do góry