TV ~50" do 3kPLN z bogatymi multimediami

blubeam

New member
Witajcie


Właśnie jestem przed wyborem telewizora o przekątnej ~50" i cenie do 3kPLN ale jak to zwykły szarak który nie zna się w dziedzinie RTV proszę Was o pomoc.








Poszukuję TV który posiada time shift, rozbudowane multimedia co bym mógł zainstalować programy tvp vod. tvn vod itp.


Jeżeli macie jakieś propozycję to będę bardzo wdzięczny.
 

blubeam

New member
Fajny telewizor jednak jego cena w markeciaku to 3800PLN co jest zdecydowanie za drogo. Wiem, że można go kupić na necie taniej ale odbiór musi być osobisty aby oszczędzić sobie problemów ze sprzedającym.

Czy ten samsung oferuję cofnięcie audycji podczas jego oglądania? np jak za dużo czasu spędzę w kuchni to będę mógł sobie cofać program? Pytam ponieważ mam tak w obecnym LG i jest to dla mnie duża wygoda.
 

blubeam

New member
Szukałem tego modelu ale nie ma go w takiej cenie. Podaj link jak mogę prosić.

Czy warto skupiać się na produktach LG z matrycami IPS?
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Ja widziałem kilka razy reklamę, może ma stronie jeszcze nie ma albo w reklamie jest błąd
Jak nie samsung to bierz 55AS640 ;-)
 

blubeam

New member
Dajcie mi znać czy oby na pewno telewizory wymienione przez Was posiadają opcję timeshift która umożliwia cofanie filmu bez jego nagrywania?

Poczytałem trochę i ludzie skarżą się na Panasonica i niedoświetlenie w narożnikach oraz z tego co widziałem nie oferuje TVP VOD.

Czy jest jakiś TV który jest bardzo smart i ma timeshift i niekoniecznie 3D ale może być 4k.
 

blubeam

New member
Mam TV LG LW570S gdzie został uruchomiony tryb DVR i TimeShift i to są opcję które mi bardzo pasują i nie chcę z nich rezygnować dlatego rozglądam się za TV który ma wymienione opcje + smart + aplikację do instalacji (TVP, ONET VOD itp.)
 

blubeam

New member
Wchodzę na RTV Euro AGD wpisuję timeshift i wyskakuje mi wiele ofert gdzie w opisie można znaleźć nagrywanie USB i timeshift więc powiedz mi proszę czy to Ty się mylisz pisząc, że taka opcja dostępna jest tylko w jednej marce czy doszło do pomyłki na stronie sklepu i wypisują bzdury?
 

blubeam

New member
Chcę mieć z poziomu telewizora nagrywanie na zewnętrzny dysk i timeshift. Chodzi o to, żebym miał funkcję zatrzymywania i cofania oglądanych programów telewizyjnych
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp 50 LE761 - ma. Cena 2450 zł z kalibracją - więc mieścisz się w klasie.
Bogatsze multimedia ma Panasonic 50AS650 i też ma timeshift.
Sorry za zamieszamnie.
 
Ostatnia edycja:

blubeam

New member
A czy miał ktoś okazję obcować z tym TV LG 49UF8007?

Pytam bo teraz jest w saturnie za każde wydane 1kPLN zwrot 150zł na zakupy oraz do tego TV dają telefon gratis :)

A może jakieś inne telewizory z saturna są ciekawe co by można było skorzystać z tej promocji co 1kPLN -> 150zł
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Funkcja TimeShift w dobie dysków zewnętrznych i nagrywarek w dekoderach jest używana sporadycznie. Jeżeli zależy ci na opcji smart to może zastanów się aby dokupić za 200-300zł dongle na androidzie i z klawiaturką. Wtedy będziesz gość i będziesz miał 900 000 free aplikacji na twoim TV ;-)
 

blubeam

New member
Jeżeli nie korzysta się z dekodera z nagrywarką tylko z karty CAM to funkcja timeshift jest jak dla mnie konieczna. Nie rozumiem tylko co ma dysk zewnętrzny do tego, że producenci rezygnują z funkcji timeshift?!

Co do aplikacji to tak jak wspomniałem zależy mi na VOD TVP, TVN itd. ale niestety żaden z obecnych TV bez androida chyba nie posiada w swojej ofercie tych wszystkich aplikacji ponieważ w Panasonicu jest TVN VOD ale już nie ma TVP VOD. WebOS też ma malutko aplikacji i bądź tu mądry :)
 

collider

New member
Bez reklam
Czy ten Philips a dokladnie Android na pokladzie ma pelny dostep do Google Play i czy jest w pelni funkcjonalny? Gry, aplikacje itd?
 
Do góry