TV 50 do 3000

Kielc

New member
witam szukam plazmy dla siostry, ja mam panasa g10 i jestesmy oboje zadowoleni, ona chce cos z marek: panasonic, samsung lub lg, 50cali, full hd, tuner mpeg4, cena do 3000zl, przeznaczenie: telewizja cyfrowa sd oraz hd, prosze o opinie jaki by sie na pewno sprawdzil, dziekuje.
 

don111

Banned
nawet PANASONIC TX-P46S20E? droższy raptem o 50 zł niż w sieci.
osobiście nie kupiłbym 46S20, w tej cenie zainteresowałbym się bardziej 50' od LG jak PK550 ewentualnie PK350
najrozsądniej będzie poczekać na nowe modele od Panasonica, LG i Samsunga, które teraz powoli będą wchodziły do sklepów i zorientować się czy nie ma lepszej okazji do zakupu :)
 

Majkem82

New member
najrozsądniej będzie poczekać na nowe modele od Panasonica, LG i Samsunga, które teraz powoli będą wchodziły do sklepów i zorientować się czy nie ma lepszej okazji do zakupu :)

O, to bardzo ciekawa informacja. Czy mógłbyś rozwinąć, jakich terminów można się spodziewać? Ja niestety nie mogę zdecydować się na żaden z obecnych modeli do 3000pln...
 

kowal_and

New member
hmm - LG będzie miał w roku 2011 4 serie TV. Pierwsza seria (najdroższa) PZ (FullHD, 3d) już powoli zaczyna być dostępna w sklepach:
LG ELECTRONICS 50PZ550 - Telewizor Plazmowy, Full HD, 600 HZ,3D - LG ELECTRONICS | redcoon Polska
LG ELECTRONICS 50PZ250 - Telewizor Plazmowy, Full HD, DVB-T/C, 3D - LG ELECTRONICS | redcoon Polska

Natomiast kolejne serie PV (FullHD, bez 3d) PW (Hd ready, 3d), PT (Hd ready, bez 3d) powinny być dostępne za ok 2 tygodnie:
Telewizory LCD, LED, Plazmowe - TV plazmowe 42-50''| redcoon Polska

Samsung też ma jakoś w tym okresie wypuszczać swoje modele na rok 2011. Panasonic może też zdąży wypuścić już model S30 na rok 2011.
 

Majkem82

New member
Natomiast kolejne serie PV (FullHD, bez 3d) PW (Hd ready, 3d), PT (Hd ready, bez 3d) powinny być dostępne za ok 2 tygodnie(...) Samsung też ma jakoś w tym okresie wypuszczać swoje modele na rok 2011. Panasonic może też zdąży wypuścić już model S30 na rok 2011.

Dzięki bardzo za tę informację.
Jestem zainteresowany Full HD bez 3D, dlatego zwróciłem uwagę na model LG 50PV350. Cena dość wysoka 3303pln. Warto poczekać na pierwsze testy i różnice w porównaniach ze starszymi modelami (tutaj chyba LG 50PK350)?
Nie zależy mi na niczym innym jak brak buczenia, głębsza czerń i mniejsza "lustrzaność" w porównaniu z obecnymi modelami z tego przedziału cenowego. No oczywiście brak martwych pixeli również mile widziany...
 
Do góry