TV 50 cali do PS5 i tv sat

Stef1

New member
Doradźcie coś bo PS5 jutro wjeżdża a nie ma TV :( Może jakiś Sony by się znalazł?
Może Sony xr 50x90s lub wyższa wersja sony xr 50x 94s. Ja mam 90s, tylko ja nie gram, ale do gier się nadaje.
Poczytaj sobie o nim. Ja telewizor polecam do oglądania telewizji. Obraz ładny, a mam byle jakie nadawanie z kablówki, ale ten telewizor skaluje byle jakie nadawanie do wyższej rozdzielczości. Mam porównanie, bo wcześniej miałam prawie dwuletniego samsunga i przy tym byle jakim nadawaniu obraz był jak SD.
Teraz są fajne promocje na 50x90s w sklepach RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert. Warto rozważyć zakup na raty, bo są na zero % i zero prowizji i można pierwszą ratę zapłacić za kilka miesięcy i korzystać z kuponów przy zakupach np. 100 zł za każde 1000 zł.
Ja kupowałam w listopadzie w lepszej promocji, bo raz że taniej niż teraz, dwa jedną ratę płaci sklep.
Sony 50x90s to, to samo co sony 90k, tylko w serii k nie było 50 cali. I 50s ma słabsze głośniki.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Wziąłem TCL 55C735 i dla teściowej TCL 43P735 😊 To TV dla syna pod konsolę. Nie mogłem przeciągać bo nowa konsola się kurzyła 😊
 

MiroEs

New member
Proszę o polecenie jakiegoś dobrego modelu 50 cali głównie pod PS5. Czasem obejrzy się też jakiś mecz lub inne wydarzenie sportowe. Cena? Nie mam pojęcia ile trzeba teraz wydać na taki TV i rozważę wszystkie propozycje. Oled odpada.
Sony 50x90s, albo coś z rocznika 2021 sony 50x94j jeszcze dostępne. 93j też.
 
Do góry