TV 50 cali do PS5 i tv sat

czarny2807

Active member
Bez reklam
Proszę o polecenie jakiegoś dobrego modelu 50 cali głównie pod PS5. Czasem obejrzy się też jakiś mecz lub inne wydarzenie sportowe. Cena? Nie mam pojęcia ile trzeba teraz wydać na taki TV i rozważę wszystkie propozycje. Oled odpada.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled to potrzeba więcej kasy.
A ile możesz przeznaczyć max kasy ?
To dostaniesz specjalną ofertę dla członków forum z pakietem.
 

mpDante

Member
Bez reklam
Musiałbyś się upewnić, bo widziałem gdzieś, że 50C735 ma 60Hz. Philips podany wyżej podobno ma 120Hz, ale tej marki profilaktycznie bym unikał...
 

mpDante

Member
Bez reklam
W jakim sensie królował? Tylko kiki to poleca bo je sprzedaje... Żeby mieć dobre ceny trzeba dużo sprzedać danej marki... Patrząc co poleca to raczej wskazuje na faworyzowanie tej marki. Za dużo bubli z logo Philipsa widziałem, dużo jest też negatywnych opinii w internecie. Nie licząc oczywiście stron marketów, bo tam genetalnie negatywów nie ma ;)

Tak realnie, to najwięcej bezproblemowych TV ma Samsung i LG. Nawet Sony zaliczył wtopę z tegorocznymi modelami.

BTW. TCL 50C735 na 99% ma matrycę 60Hz, nawet na ich stronie dopiero 55" ma w specyfikacji 120Hz.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z bardzo dobrych
  • Philips 50 PUS8807
  • TCL 50 C735
Będziesz miał extra wybory .

======================================
Bartol95
Do tak ogólnych potrzeb :
  • Philips 65pus8807 za 4450 zł z pakietem
  • TCL 65C735 za 3899 zł z pakietem.
  • TCL 65C728 za 3699 zł z pakietem.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
No właśnie wszędzie poza Displayspecifications jest podane, że TCL 50 cali C735 ma odświeżanie 60Hz. Ogólnie widzę, że bardzo małe pole manewru mam. Musi być 50 cali.
 

Bartol95

New member
Z bardzo dobrych
  • Philips 50 PUS8807
  • TCL 50 C735
Będziesz miał extra wybory .

======================================
Bartol95
Do tak ogólnych potrzeb :
  • Philips 65pus8807 za 4450 zł z pakietem
  • TCL 65C735 za 3899 zł z pakietem.
  • TCL 65C728 za 3699 zł z pakietem.
Właśnie… Jestem laikiem w te klocki a TCL przyciągnął moja uwagę swoimi parametrami. Niestety nie znam tej firmy a nasłuchałem się od innych o możliwych problemach z interfejsem lub późniejszym brakiem wsparcia gdy coś się wykrzaczy. Jak się na takie opinie zaopatrywać? I co to znaczy z pakietem. Z góry dzięki za pomoc!
 

mpDante

Member
Bez reklam
Może być jakaś zmiana wizualna... albo jeden z nich jest produkowany pod jakiś market... Ogólnie powinien to być ten sam tv.
 

greg64

Member
TCL50 C735 jest aktualnie za 1999 w ME. Do końca roku można jeszcze skorzystać z -250 czyli 1750 finalnie to całkiem niezła cena mimo wszystko.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Poprzeglądałem różne strony i wychodzi, że TCL C735 w rozmiarze 43,50 i 98 cali mają matrycę 60Hz więc odpada. Ogólnie też są opinie, że oferuje dużo bajerów względem konkurencji ale przegrywa jakością obrazu. No i chyba zostaje tylko ten Philips 8807/8857 bo raczej w rozmiarze 50 cali nic sensownego 120Hz nie znajdę.
 
Do góry